تعبیر خواب سجده و ریختن ترشحات

Printسوسن:

با عرض سلام و خسته نباشی به شما – من دیشب خواب دیدم در حال نماز خواندن هستم و در مکانی که هستم چند نفر نشسته اند ولی آنها را نمیدیدم فقط حسشان می کردم تنها کسی که در این میان برایم قابل روئیت بود یک مرد بود که کنار من نشسته بود و به نماز خواندن من نگاه می کرد ولی چهره اش نامعلوم بود از همه مهمتر زمانی که به سجده رفتم موقع برخاستن احساس کردم مقداری از ترشحات من روی زمین ریخت و آن مرد متوجه این موضوع شد .لطفا” تعبیر خوابم را بگویید.

تفسیر:

اهداف ظاهری و مرئی شما را به خود جلب کرده و از اهداف اصیل و واقعی تان دور می مانید. در واقع، جلوه های دنیایی از حرکت در طریقت بازتان می دارند. برای مثال، فردی که مشغول آماده شدن برای کنکور دکتری است و بعد مرتب با مسائل متفرقه چون تمایل به سینما رفتن و یا وقت گذراندن با دوستان از مسیر باز می ماند.
تعبیر خواب نماز خواندن پذیرش طریقت است و تعبیر خواب سجده تسلیم و سرسپاری به هدف است. بله، زمانی که شما نماز می خوانید یعنی در برابر خدا ایستاده اید. البته آدم خدا را نمی بینید، اما حس می کند که هست. آن افرادی که چهره هایشان را نمی بینید، نمادی از خدا هستند، کسی که نمی بینید اما مقابلتان قرار دارد، به شما می نگرد و هدف نماز ادای بندگی در پیشگاه اوست. به بیان دیگر، خداوند همان هدف اصلی است که به دنبال آن هستید. در نقطه مقابل، مردی کنارتان نشسته که به شما نگاه می کند. او را می بینید، و باعث تحریکتان می شود. بله، او جلوه های دنیایی و ظاهری است. اهداف کوتاهی که ما را فریفته می کنند تا فراموش کنند به دنبال چه هستیم.
دوست خوبم، درک کنید چه می کنید و به دنبال چه هدفی هستید و اجازه ندهید خواستنی ها و امور حاشیه ای از توجه شما را از اولویت هایتان منحرف کنند. اگر به دنبال انجام امور خیر هستید، توجه تان معطوف به معنویت باشد و اگر هدفی در زندگی دارید، مراقبت کنید منافع کوتاه مدت و ظاهری منحرفتان نکنند.

۲ نظر

  1. سلام . در خواب دیدم که در ماشین نشسته ام یک گربه بغل من آرام دراز کشیده و از بدنش ترشح بیرون میاد و اون ترشحاتش رو با یک دستمال از دید بقیه قائم می کنم. و پدرم هم از این صبر من در نگه داشتن اون گربه در بغلم اظهار تعجب می کنند . تعبیر این خواب چیست؟