تعبیر خواب بچه را در آغوش گرفتن

baby after bath #11ساجدی:

سلام.
من خواب دیدم که مادرم یه نوزاد دختر به من داد و گفت اسمش مزداست. انگار که مال من باشه من تو خواب با خودم داشتم حرف میزدم که من که هیچ وقت باردار نشدم … ولی با تمام این حرفا خودم هم میدونستم که مال منه . به سختی تو بغل گرفتمش چون میترسیدم از دستم بیفته مدام نگرانی داشتم که نکنه شیر نداشته باشم و مدام با نگرانی بهش نگاه میکردم .خیلی زیبا بود سفید با چشمانی آبی سبز درشت و موهایی سیاه . تمام طول خواب نگران شیر نداشتن بودم که بیدار شدم.
اصلا صبح اون روز خوابم رو جدی نگرفتم بخصوص که اسم اون بچه مزدا بود.
تا اینکه فردا شبش خوابی دیدم:
من مثل یه پرنده از بالا به همه چیز نگاه میکردم. یه فضای سبز دایره شکل بزرگ که انگار یه میدون وسط خیابون بود میدیدم که روی چمن ها تعداد زیادی جسد توی کاوراشون بودن و چندین مامور ایستاده بودن تا خانواده ها برا بردن اجسادشون بیان . من میدونستم که انگار انها همه توی یه اتوبوس بودن و تصادف کردن اونجا یه کالسکه آبی رنگ بود که من میدونستم که این متعلق به منه و با اینکه داخل کالسکه رو نمیدیدم میدونستم که من باید برم و اونو تحویل بگیرم. اون بچه تنها کسی بود که زنده بود. بیدار که شدم میدونستم ایم همون بچه خواب پری شبیه.

باید بگم که : (اتومبیل ما مزداست و یه دوست میلیاردر اونو به ما فروخته که اصرار داشت که نیازی به پولش نداره ما تازه ازدواج کرده بودیم و مبلغیش رو پرداختیم. وقتی دیدیم نمیتونیم به این زودی ها تصفیه کنیم تصمیم گرفتیم ماشین رو پس بدیم ولی ایشون قبول نکردن). من تمام این مدت مطمن بودم که اون دوست با کمال میل این ماشین رو به ما دادن و هنوزم هستم ولی ارتباطی بین این نوزاد به اسم مزدا با این ماجرا پیدا نمیکنم + اینکه همه مرده بودن به جز این نوزاد و نگرانی من توی خواب که انگار ناشی از یه مسولیت سنگین در قبال اون بود رو نمیفهمم.

راستش من خواب های صادقه کم نمیبینم و اکثرا خویم معانیشونو احساس میکنم ولی این خواب برام مجهول.

از شما پیشاپیش بابت تعبیر ممنونم.

تفسیر:

اجازه دهید به تفسیر خواب اولتان بسنده کنیم.
درون پیله ای از ترس های روانشناختی و فکرهای مهمل گرفتار شده اید. در واقع، تصوراتی که درباره مسائل دارید، فاقد مستندات بوده و در نتیجه، تعارض واقعیت و خیال استرس و دلواپسی های دور و دراز را برایتان به ارمغان می آورد. این در حالی است که بسیار تیزهوش و با استعداد هستید. طیران مرغ دیدی تو ز پایبند شهودت/ به درآ تا ببینی طیران آدمیت.
استدلال می کنید که هیچگاه باردار نشده اید، با این وجود فکر می کنید بچه متعلق به شماست؛ از در آغوش کشیدن کودک واهمه دارید و نگران شیر داشتن هستید و به جای این که امتحان کنید، این دلنگرانی را با خود یدک می کشید. این نمادها به وضوح ذهنی را نشان می دهند که تصوراتی غیرمستدل نسبت به مسائل دارد. به جای اتکا به واقعیات، پنداره ها را پیروی می کند و به جای آزمودن، تصور می کند.
دوست خوبم، آن کودک ظرفیت های ذهنی بسیار بالای شما را نشان می دهد؛ اما برای آن که به شکوفایی برسند، باید نحوه نگاهتان به مسائل را تغییر دهید. تا شیوه تفکرتان را عینی و مبتنی بر دلایل معتبر نکنید، شکوفایی رخ نخواهد داد. پس عادات فکری را کنار گذاشته و با اتکا به شیوه درست استدلال کردن، زندگی را در مسیر صحت پیش ببرید.

۶ نظر

  1. سلام,من تازه نامزد کردم,چند مدت هست یه خاب عجیب میبینم,خاب میبینم که یه بچه ی سه چهارساله دارم, یادم نمیاد دختره یا پسره,دستش رو میگیرم,اولش حس خوبی دارم,بعد گریه و بهونه گیری میکنه,با همدیگه میریم حرم امام رضا و من از بچه میخام سلام بده به آقا,اروم میشه و سلام میده,بعد من شروع به دعا کردن میکنم و یه عالمه اشک میریزم و از امام رضا میخام مشکلمو حل کنه,همش میگم مشکلمو حل کن,ضمن اینکه توی خابم,تمام فامیلایی که فوت کردن,میان و بهم لبخند میزنن,دارم دیوونه میشم,یکی کمکم کنه و خابمو تعبیر کنه,ممنونم

  2. با سلام
    من در خواب نوزادی را دیدم که بچه ی خودم بود در صورتی که من مجرد هستم .در خواب نوزاد را در آغوشم گرفته بودم و قربون صدقش میرفتم میخواستم بهش شیر بدم که سر سینم افتاد و یه سر دیگه ایی جاش در آمد منم بخاطره اینکه میترسیدم درد بکشم با سینه دیگم بهش شیر میدادم که بچه اصرار داشت با سینه ایی که سرش افتاده بود شیر بخوره و گریه میکرد که من راضیش کردم با سینه ی سمت چپم شیر بخوره .
    به زن عموم سینمو نشون دادم تا نظر بده علت افتادنش چی بوده که زن عمومم مسخرم کرد مادربزرگمم دعواش کرد و گفت خوب میشه نگران نباش منم سر سینمو برداشتمو انداختمش تو سطل زباله.
    لطف میکنید که تعبیرش میکنید.

  3. خواب دیدم پسرم رو بزور ازم گرفتن منم گریه می کردم