دختری در بالکن

monamoدختر-بالکن:

سلام عاشق دختری هستم که مادرمو تازگیها برای صحبت کردن خونشون فرستادم ولی گفتن نه. چند شب پیش خواب دیدیم شبه و داریم از مسجد بر میگردیم چون تو مسجد محلمون شناختمش تو خواب سلام کردم با خنده جوابمو داد بهش گفتم میتونم چند لحظه وقتتونو بگیرم بازم با خنده گفت برای ی گفتم در مورد پیشنهادم خیلی عجیب بود همش میخندید گفت ما باید جدیتر فکر کنیم بعد رفت سمت یه خونه که نمیشناختم نگاه کردم دیدیم یه دختره غریبه توی بالکنشه سرمو چرخوندم طرف دختری که میخوامش دم در وایساده بود گفتم خوب من باید چیکار کنم گفت منتظر باش بد از خواب پریدم داشت اذان میگفت میشه راهنماییم کنید ممنون میشم.

تفسیر:

شما با زنی ازدواج خواهید کرد که چون غنچه گل به رویتان می شکفد و جز روی خوش به شما نشان نمی دهد. خدا این چنین به نیکان مژده می دهد. اجازه دهید خاطره یکی از دوستان را برایتان نقل کنم: «حدود بیست و دو سه سال پیش به همراه مادرم و خانواده در چابهار زندگی می کردیم. در رویا زنی را دیدم که می دانستم خصوصیات اخلاقی همسرم را متجلی می کند. همیشه به مادرم می گفتم همسرم باید چنین خصوصیاتی داشته باشد. سال ها گذشت، بیش از ده سال و ازدواج کردم. دختر خوبی بود، بسیار خوب، اما آن ویژگی هایی که در رویا دیدم را نداشت. بعد از هشت سال به خواست خودش از هم جدا شدیم (طلاق در قاموس من جایی به اندازه یک وجب هم ندارد). به هرترتیب، یک سال بعد از آن در فضای کلوب با دختری آشنا شدم که اکنون همسرم است. همان خصوصیات، مهربان، هم دم، همراه، یاور و…» دوست خوبم، همسرتان روزی خود را به شما نشان خواهد داد و آنگاه در پیشگاه خداوند به سجده خواهید افتاد.
شب نماد فقدان آگاهی است. در شب درک درستی از شرایط و واقعیات نداریم. مسجد نماد پذیرش واقعیت و سر سپاری به مشیت است. چهره خندان دختر نماد سرزندگی است که همسرتان نصیب شما خواهد کرد. هنگامی که جلوی در می ایستد، اشاره به مسیری دارد که به رویتان گشوده خواهد شد و صبر یعنی انتظار پرهیزگارانه کشیدن. حالا به بعد منطقی همسرتان توجه کنیم (دختر خندان بعد احساسی ماجراست): آن دختری که در بالکن ایستاده، در حقیقت بازتاب دهنده ویژگی های رفتاری همسری است که خدا برایتان پیش اندیشی کرده است. به احتمال زیاد خانه دار خواهد بود و همانند گل ها که در بالکن خانه به آن طراوت و زیبایی می بخشند، زندگی شما را آکنده از زیبایی و نور می کند. ضمنا، خانه ای که نمی شناسید، سرای آرامشی است که خداوند برایتان مقرر کرده است. در کل دختری راه قلب شما را در پیش خواهد گرفت که دوستتان خواهد داشت، برخوردی مهربان و انرژی بخش دارد، اهل پاکیزگی و طراوت بخشی است و زندگی تان را سراسر آرامش می کند. امیدوارم مانند آن دوست انتظاری بیست ساله نیاز نداشته باشید :)

یک نظر

  1. null
    سلام در خواب دیدم ک درکاخی هستم وبرای دیدن کسی بی قرارم ولی هر چ تلاش میکنم اجازه دیدن اون شخص رو نمی دن با سختی از ذست کسایی ک ب اصطلاح خدمه کاخ بودن فرار کردم و در یه اتاقی رو باز کردم ک یک پادشاه اونجا منتظرم بود ک خودمو تو بغلش انداختم و ازش بوسه گرفتم وعشق بازی شروع شد تو عالم خواب یک حس فوق العاده داشتم ک تا حالا نداشتم و اون شخص رو خیلی دوست داشتم ک هرگز کسی رو اون طوری دوست نداشتم ویه نکته دیگه این ک انگار دست من ب سمی اغشته کرده بودن ک من با اینکه در اغوش پادشاه بودم خیلی سعی میکردم ک با اون دستها پادشاه رو بغل نکنم ولی تب وتاب بوسه ها اونقدر زیاد بود ک کم کم داشتم تحملم رو از ذست میدادم ک از خواب بیدار شدم همراه با یه حس خیلی خوب این خواب رو ۱۵یا۱۶ شعبان دیدم حدود ساعت ۴بیست پنج دقیقه میشه تعبیزش رو بهم بگید…متشکرم