تعبیر خواب اسپند

اسپندباران:

سلام. این خواب را مادرم دیده است. خواب دیدم که یک گردنبندی از اسپند درست کرده ام و اسپندهایش ریز و دو رنگ است قرمز خوشرنگ و رنگ خود دانه های اسپند خیلی قشنگ بود.

به عنوان گردنبندی درست نکرده بودم وقتی درست شد دیدم گردنبند زیبایی شده بعد چند عدد چیزی که مناسب گردنبند بود و بیرنگ به گردنبند اضافه کردم که زیباتر شد وقتی گردنبند را کنار میگذاشتم حرکت میکرد و وقتی گردنم میگذاششتم معمولی بود.

تعبیر خواب :

زمانی که فرد خوابی را برایم تعریف می کند از خود می پرسم چرا باید او چنین خوابی دیده باشد؟! در مورد شما، پاسخ کاملا مشخص است: سیاه نمایی، خاکستری دیدن رنگ ها و منفی بافی می تواند سم زندگی تان باشد و شما را از حرکت باز نگه دارد. پس، سلام به نگاه مثبت، سلام به رنگ قرمز و بوی اسفند که چشم را از بدبینی ها می شوید و به آدم حس مثبت زندگی می دهد تا در حیاط خانه قشنگترین گل باغچه باشد.

اسپند برای رفع چشم زخم است و فضا را ضد عفونی می کند. تعبیر خواب اسپند را می توان  زدودن نگاه از زشتی ها و بدبینی ها دانست. گردنبند تعلق خاطر شخص را نشان می دهد و رنگ قرمز رنگ هیجان و سرزندگی است. دانه های اسپند ریز هستند، درست مثل کارهای کوچک و به ظاهر کم قدری که شما در طی روز انجام می دهید و اتفاقات ریز و ساده ای که میان شما با اطرافیانتان می افتد. رویا می گوید، بسیاری از کارها و اتفاقات هرچند ریز اما در جای خود ارزشمند هستند پس با نگاهی مثبت و آکنده از شادکامی به آن ها بنگرید؛ اما کارها و اتفاقات ریزی نیز هستند که شاید زیاد باب میلتان نباشد، بسیار خوب آن چیزهای بی رنگ مخصوص این موارد هستند، اعتنا نکنید و نادیده شان بگیرید. باور کنید، این نحو رفتار زندگی شما را بوستانی دل انگیز می کند.

اما، زمانی که گردنبند را زمین می گذارید، حرکت می کند. زیرا زیبا دیدن زندگی باعث جریان مثبت انرژی در تمام ابعاد بودنمان می شود. با گردنبد اسپندی زیبایتان که از خواب بیدار شوید، هر لحظه بودنتان پویا و در مسیر طراوت بخشی به خانه و خانواده تان خواهد بود.

 

 

 

۴ نظر

 1. با سلام خواب من این بوده که پدر خانومم وبرادر خانومم اسپند اوردن گذاشتن جلو انقدری که معلوم بود خیلی سنگینه چون خم شده بودن مثل یه کیسه بزرگی که دونفری حملومیشه یکی اینطرف واونزیکی طرف دیگه رو گرفته بودن اوردن گذاشتم جلوی پای من نمیدونم دانه های سیاه رنگی بود که به نظره من در خواب اسپند اومد ۱۰۰ در ۱۰۰۰ لطفا کمکم کنید دارم روانی میشم

  • در تعبیر اسپند نوشته بودم: «اسپند برای رفع چشم زخم است و فضا را ضد عفونی می کند. تعبیر خواب اسپند را می توان زدودن نگاه از زشتی ها و بدبینی ها دانست».
   ریشه تمام استرس و نگرانی شما در جهل شما نهفته است. دوست خوبم، زمانی که کیسه بزرگ و سنگین اسپند را جلوی شما می گذارند، یعنی خواست شماست که رابطه تان را می سازد. از تو به یک نشانه از ما به سر دویدن. در واقع، رنگ سیاه دانه ها نماد همین فقدان آگاهی شماست. دانه های اسپند می رویند و از درونشان محیطی سرزنده و سلامت رشد می کند. منتها شما باید عزمتان را جزم کنید تا روابط را احیاء نمایید. گاه ذهن ما آغشته به ۱۰۰ در ۱۰۰۰ فکر نامربوط است. پس، فرصت های نیک را واژگونه تعبیر می کنیم.
   شناخت خدا تکلیف است. در کارگاه پندار نو، درس های شناخت را تمرین کنید: http://goo.gl/u5miGv

 2. سلام مادرم خواب دیده که زنی ب خوابش آمده است و ب او گفته ک روزی چاهار دونه اسپند ب دخترت بگو بخوره. خواستم بدونم تعبیرش چیه ممنونم

  • اگر برای انسانها دو نوع شخصیت کودک و بالغ قائل شویم، مادر شما هنوز شخصیتی کودک دارد. دلیلش هم ساده است احساسی و بدون حساب و کتاب عمل کردن. به ایشان بگویید، راه علاج دردهایشان رشد بخش عقلایی شخصیتشان است. از ماست که بر ماست.

   برای توضیحات بیشتر یا فرستادن خواب جدید به لینک ارسال خواب در فهرست سایت مراجعه کنید.