خورشید سرخ

افسردهکیمیا:

سلام،خواب دیدم در خانه قدیمی مادربزرگم هستم که الان فوت کرده. رفتم توی یکی از اتاقها، ناگهان دیدم روی دیوار یک پنجره هست ( اون پنجره وجود خارجی نداشت) و خانومی که محجبه بود و چادر سیاه پوشیده بود بهم گفت بیا آرزوهاتو بگو تا خورشید نرفته. من خورشید رو نگاه کردم، سرخِ سرخ بود. اول فکر کردم داره غروب میکنه اما دیدم که داره بالاتر میاد. منم درحالیکه گریه میکردم،ارزوی سلامتی و طول عمر مادرو پدرم رو کردم و برای کنکورم دعا کردم و یه آرزوی دیگه که یادم نمیاد.

تفسیر:

ذهن افسرده و غمباری دارید و روزگار را در تهیگی به سر می برید. در این بین، روشنایی از برابرتان گشوده می شود. زندگی متفاوت از این گذران سرد و آهسته، می تواند آکنده از لحظات ناب دوست داشتن عزیزان و اهداف بزرگی نیز باشد. آیا این طور نیست؟
خانه مادربزرگ و دیوار قدیمی آن و شمایی که درون اتاق ها در رفت و آمدید، همه اشاره به روحیه افسرده و بدون انگیزه تان دارد؛ اما پنجره ای برابرتان گشوده می شود. بینش جدیدی از میان پوسته سخت عادات خود را آفتابی می کند. آن را از دست ندهید!
خورشید سرخ نه غروب که آغاز فرصتی دوباره است. فرصتی برای آرزوی سلامت خانواده یعنی دوست داشتن دیگران. آیا جز این است که روزهای در جمع عزیزانتان بودن دیگر تکرار نخواهد شد؟ پس قدرشان را بدانید. دومین فروزه ای که خورشید دز میان پنجره جدید نشانتان می دهد: هدفهایی است که در زندگی دارید. آن ها را موتور محرک وجودتان کنید تا به شادکامی برسید و آکنده از انرژی مثبت برای خانواده عطرافشانی کنید.
در حقیقت رویا دو بعد را بازنمایی می کند: اولا فکرهای منفی را کنار گذاشته و روشنای فکرهای مثبت را جایگزینشان نمایید. به جای بی هدفی، هدفمندی را بنشانید، و به جای تاریکی و سرما، روشنایی و گرما را قرار دهید؛ ثانیا، خورشیدی که در حال طلوع است را باور کنید و بدانید فرصت های زیادی برای رسیدن به آرزوهایتان دارید. پس، زانوی غم بغل نگرفته و برای رسیدن به آنچه می خواهید، تلاش کنید.