تعبیر خواب خوردن ران مرغ

احساس-مشترکمریم:

سلام خسته نباشید. من خوابی دیدم که خیلی ذهنمو مشغول کرده. من زیاد خواب میبینم بعضیاشم مثل فیلم میمونه اما این یکی منو خیلی درگیر کرده. تو تعبیر خواب رفتم اما جوابمو پیدا نکردم.
خواب من این بود: توی یه خونه ی بزرگ بودم. شلوغ بود. تمام فامیل بودن. توی پذیرایی اونجا هم یه تخت بزرگ و مجلل بود. رفتم روی اون تخت خوابیدم چنتا از پسرای فامیل هم خوابیدند .
وقتی از خواب بلند شدم روی تخت کسی نبود. توی دشت بودم . یه رودخونه کم اب هم اونجا بود. تمام فامیل هم بودن. اون تخت هم وسط اونجا بود . همه داشتن رون مرغ کباب می کردن و می خوردن. خودمو کشتم بهم یه ذره مرغ بدن ولی ندادن. در اخر هم مامانم یه تیکه گوشت پر از چربی داد. یادم نمیاد ولی فکر کنم خوردم. بعدش رفتم یه گوشه تو یه غار کوچیک . شب شد وقتی هم برگشتم کسی نبود . همه رفته بودند گیج شده بودم. تو خواب اعصابم بهم ریخته بود.لطفا خوابم را تعبیر کنید.
ممنونم از زحماتتون .

تعبیر خواب شما:

زمانی که در پیله تنهایی خود فرو می روید و دیگران را نمی بینید، طبیعی است که آنان را گم می کنید. چرا باید گیج و سردرگم باشید، رفتار دیگران بازتابی از رفتار خود شماست.
اتاق پذیرایی محل توجه به مهمان است. اما شما می روید و روی تختی کنار پسرهای فامیل می خوابید. این تصویر به خوبی عدم توجه به حالات دیگران و کش و واکش های روحیشان را نشان می دهد. در حقیقت، سرگرم کار خودتان هستید و توجهی ندارید دیگران چه نیازهایی دارند و چه می طلبند یا چه چیزهایی را باید درباره شان رعایت کنید.
نتیجه این کارهای شما در دشت خود را نشان می دهد. خانواده به گونه ای شما را کنار گذاشته اند و بعد شما به جای آن که بخواهید با آن ها همراه شده و احساساتتان را به اشتراک بگذارید به غار تنهایی تان می رود. پس از آن معلوم است که باز تنهاتر خواهید شد. دوست خوبم، ران مرغ همان به اشتراک گذاشتن احساسات و زندگی اجتماعی و عاطفی ماست. روش زندگی تان را اصلاح کرده و دیگران را ببینید. به احساساتشان توجه نشان دهید، تا آنان نیز شما را ببینند و به احساساتتان توجه کنند.