خرگوش دستم را لیس می زد

سگ-خرگوشمریم:

سلام دیشب حدود ۴صبح خواب دیدم یک خرگوش با سایزی بزرگتر از خرگوشهای معمولی و کمی پشمالو به رنگ سبز کم رنگ وارد اتاقم شد اولش ترسیدم ولی شروع کرد به لیسیدن دستم فهمیدم آسیبی به من نمیرسونه بعدش دیدم دوتا سگ بزرگ اومدن و من نگران بودم به خرگوش آسیبی برسونن که از خواب بیدار شدم,با سپاس.

تفسیر:

روش شناخت شما از مسائل انعکاسی یا رفتارگرایانه است. به این معنا که آدم ها را از روی رفتار ظاهری و تعاملی که با شما دارند شناسایی می کنید، نه آن چیزی که ذاتا هستند. برای مثال، اگر فرد ظاهری دوستانه و گفتاری مهربان داشته باشد، او را دوست می دانید و اگر فردی از شما انتقاد کند یا مورد شماتتان قرار دهد، او را دشمن می شمرید، در حالی که ممکن است اولی دشمن پنهانکار و دومی دوست ناصح باشد.
ویژگی بارز خرگوش واکنش نشان دادن حرکتی به وضعیت های مختلف است. خرگوش زمانی که احساس خطر کند به صورت قدرتمندانه ای با دوپای عقبش روی زمین ضرب می گیرد و اگر کسی را دوست داشته باشد، چانه اش را به او می مالد. بنابراین، نماد شناخت انعکاسی است. شما نیز ابتدا می ترسید، ولی زمانی که دستتان را می لیسد، به این دریافت می رسید که بی خطر است. راستی می دانید زبان وسیله شناخت طعم و مزه است. بنابراین، زبان درک انعکاسی را نشان می دهد به هر ترتیب، عدد دو نمایشگر سوی چپ و راست و نماد یکپارچگی است و سگ وفاداری و دوستی می رساند. آیا باید از سگ ترسید؟ آیا اگر دوستی از انسان انتقاد کرد باید او را دشمن پنداشت؟
مریم، بیاموز انسان ها را بر اساس سیرتشان و نه درک ظاهری بشناسی. ببین اگر مهربانی می کنند، پشت این مهربانی چه خوابیده و اگر انتقاد می کنند دلیلشان چیست؟ زمانی که درکت را جلا بخشی، خود را دربرابر اشتباهات در شناخت راه درست مصونیت بخشیده ای.

پاسخ مریم:

سلام و سپاسگزار از تعبیر درست و دقیقتون,حیف که بعضی وقتا دیر خواب میبینیم,از یک دوست,(دوستیه۸ساله) ,ضربه ای خوردم که خدا میدونه چقدر طول بکشه تا بتونم دوباره رو پاهام وایسم…