تعبیر خواب کرم خاکی

کرم-خاکیبی نام:

باسلام
دیدن کرم خاکی در خواب چه تعبیری دارد؟ اینکه شخص خواب بیبیند که از مقعدش کرم خاکی بیرون می آید اما اصلا از این بابت ناراحت نیست؟
خواهشمندم تعبیر خواب کرم خاکی را بگویید.

تعبیر خواب :

کرم خاکی همان گونه که از نامش پیداست، در خاک زندگی می کند.تعبیر آن در رویا نشان می دهد درون فرد همچون خاک عاری از احساس توجه و مراقبت است.
در واقع، رویا نمایشگر فردی است که برای هیچ چیز ارزش و اعتباری قائل نیست و به امور اهمیت نمی دهد. او آدمی است که نسبت به شرایط پیرامون و اوضاع زندگی خود بی تفاوت است. طبعا، چنین آدمی زندگی موفقی نخواهد داشت. پس، برای تغییر شرایط اولین کاری که لازم است انجام دهد، اهمیت قائل شدن برای مسائل است. زمانی که بیاموزد به امور اهمیت دهد، روش زندگی را تغییر داده و به سمت خوشبختی گام خواهد برداشت.

۲ نظر

  1. سلام
    من شب ذهنم درگیر یه موضوع مهم بود و ساعت ٧ صبح با وضو به خواب رفتم،توى خواب دیدم با مادرم توى باغچه حیاطمون داریم گل رز قرمز مى کاریم اما موقع خاک ربختن روى گل،متوجه یه کرم خاکى شدیم مادرم سعى داشت کرمو بیرون بیاره اما من اصرارى نداشتم و در آخر مادرم اون کرمو درآورد و توى دستش گرفت،که یک مرتبه کرم غیب شد،اما بعد از چند لحظه کرم از کف دست مادرم خارج شد،و من خیلى ترسیدم و فرار کردم وقتى برگشتم دیدم که ۶تا کرم از وسط حیاط داره خارج میشه.
    و شب قبل به خواستگارم که سنى هست فکر میکردم ،من یه دختر شیعه هستم…
    خواهش میکنم خوابمو تعبیر کنید…