تعبیر خواب خانه ای با ۲۰ دخترجوان و خوش اندام

زن-نور-معنویترویا:

سلام. ممنون از سایت خوبتون. دیشب خواب دیدم به منزل شخصی کسی که علاقه مندش هستم رفتم و در منزل او بیش از ۲۰ دختر جوان و خوش اندام بود که کارهای اورا انجام میدادند وقتی وارد شدم متوجه شدم همه چیز در منزل تعویض شده و او هم بسیار شاد بود وارد اتاقی شدم که متعلق به خودم و او میدانستم ناگهان دیدم تخت دونفره را از هم جدا کرده یکی این سوی اتاق و دیگری آن سوی اتاق!! و فی مابین دو تخت پر بود از فنجانهای گرانقیمت و زیبا که خالی بودند. من از دیدین این صحنه ناراحت شدم. ضمنآ دیدم فرد مورد علاقه ام یکی از خانمهای زیبا را در آغوش گرفت و از زمین بلند کرد. لطفآ تعبیرش رو برام زودتر بگید چون در آستانه خواستگاری از من هستند…. لطفا تعبیر خوابم را بگویید.

تعبیر خواب:

بازی را بر هم بزنید. در جایی که دنیا شما را می خواند تا به رقابتی این جهانی بپردازید، متوقف شوید و بگویید درونتان بسیار گرانبها تر از کاخ های خواستنی است. زمانی که برای تصرف یک مرد، برای به دست آوردن یک موقعیت کاری و… دنیا می خواندتان تا خود را عرضه کنید و بخواهید تا با جذابیت و دلربایی پیروز شوید، چنین میدانی را ترک کنید و بگویید: آنچه می خواهید قلب یک مرد است، نه جیب او؛ و اگر شغلی را می خواهید، حاضر نیستید برای آن از زنانگی تان مایه بگذارید.
دوست خوبم، تعبیر خواب خانه آرامش و امنیت است و خانه ای با دکوراسیون آنچنانی و زنانی جوان و دلربا، در نقطه مقابل تعبیر فوق، نمایشگر وضعیتی با رقابت سنگین و پر استرس است. در حقیقت، بانوی اول خانه همواره در تنشی مستمر به سر می برد که با از دست دادن کمترین چیز، ناگهان با جایگزینی روبرو خواهد بود. چنین فضایی را می توان در محیط هایی دید که کافرما هر کارمندی را دارای جایگزین می داند و کمترین ارزشی برای نیروی کار خود قائل نیست.
به خواستگارتان دقیق نگاه کنید. آیا توانسته اید قلب او را لمس کنید؟ بعضی از مردها همسرشان را جزئی از دارایی و فرصت هایشان می بینند و هرگاه دلشان خواست، مشکلی نیست، فنجان های دیگر هم هستند؛ کار، دوستان و…. به ویژه در جامعه ما، حواستان جمع باشد و بییند شخص مورد نظر چقدر برای معنویت، وفاداری و عشق ارزش قائل است. کمی که هوشیار باشید، تفاوت قلب عاشق با قلب طالب را تشخیص خواهید داد.