حوضی پر از مغز بادام

زنهدیه:

سلام.تو رو خدا خواب منو تعبیر کنید چون احساس میکنم خیلی مهمه.
من خواب دیدم کنار یه چشمه یا یه جور حوض در طبیعت هستیم که به جای سنگ با مغز بادام درشت درست شده و تو خود حوض هم پر از مغز بادامه.مغز باداما همگی بسیار درشت بودند.
درون این چشمه یک ماهی بود که ما میدونستیم این ماهی یک آیت خداست.و مثل ناقه صالح زنده موندنش بسیار مهمه.
من یه لحظه که فهمیدیم ماهی نیستش گشتم وسط بادامای حوض رو کنار زدم و از وسط اب زلال ماهی رو که یه ماهی گلی قرمز ( نارنجی) بزرگ دیدم اوردمش و فک کردیم مرده. بعد من چشماشو دیدم که مشکی و تازه بود و گفتم نه هنوز زندس.گرفتمش تو آب زلالی که از بین بادما میومد. زنده شد و ما یه دفه یادمون اومد و فهمیدیم این چشمه آب حیاته. اومدم به صورتم بزنم ولی یادم اومد اگه اینکارو کنم دیگه نمیمیرم. اینطوری باید شاهد مرگ همه باشم و من اینو نمیخواستم و منصرف شدم و ضمنا ماهی هم پس از یه کم شنا خودشو رسوند یه گوشه خارج از آب و قایم شد و ما فهمیدیم اینی هم که گمش کرده بودیم خودش نمیخواسته پیدا باشه؛ چون این ماهی هر از گاهی استراحت میکنه و الان زمان استراحتشه. و بیدار شدم. تو رو خدا تعبیر کنید. به نظرم خوب اومده.

تفسیر:

خودتان را کاملا نادیده گرفته اید و زندگی شما شده توجه به نیاز دیگران و تلاش برای تامین آسایش و آرامششان. زنانی از نوع شما در جامعه ما کم نیستند، آدم هایی که تبدیل به ماشین های خدمتگزار شده اند و یادشان رفته خودشان هم وجود دارند و بدن و روحشان نیز بر آنان حقی دارند. مطلبی در سایت گذاشته شده با عنوان «بانوان عزیز با خود قرار بگذارید» آن را بخوانید.
ماهی قرمز همان روح زیبای زندگی است که درون شما جاریست. آکنده از نیاز برای تجربه و شنا در برکه زندگی. در حقیقت، برای همین نیز هست که آن را ناقه صالح می بینید؛ زیرا برای بهره بردن از چشمه نیمی از زمان به ناقه تعلق داشت و نیمی دیگر از آن قوم صالح بود. به عبارت دیگر، روحتان می طلبد تا بخشی از زمان را به او اختصاص بدهید، ورزش کنید، به کارهای مورد علاقه تان بپردازید و… برای خودتان باشید.
از همین روست، که ماهی گاه گوشه ای می رود، نمی خواهد کسی او را ببیند و قصد دارد برای خودش باشد و استراحت کند. آیا شما چنین فرصتی و حقی را برای ماهی وجودتان قائل هستید؟
و شما، دوست ندارید، آب زندگی را بنوشید، یعنی دوست ندارید لحظه ای از بودن بدون دیگران لذت ببرید. برای شما وجودتان هیچ اهمیتی ندارد، اگر دیگران نباشند. چه دنیای دردناکی!
دوست عزیز، کمی هم به خودتان بیاندیشید. مغزهای بادام اشاره به نیازهایی است که جسم و جان شما دارند تا دیده شده و تقویت شوند. ادای کوزت را در آوردن بس است، برای خودتان وقت بگذارید و در آن زمان ها ذهنتان را از دیگران خالی کرده و از بودنتان لذت ببرید.