تعبیر خواب حمله سگ به پلنگ!

پلنگطناز:

سلام من این خواب رو قبلا گذاشته بودم ولی متاسفانه حذف شده فکر کنم امتیاز نیاورده ، اما برام مهمه که تعبیرش رو بدونم لطفا راهنماییم کنید:
خواب دیدم با آقایی که ۵ ساله دوستم توی یه کوچه وایسادیم ، یه پلنگ وسط کوچه هست و به قصد شکار داره به سمت ما میاد، من از ترس خودم رو به دوستم میچسبونم و ایشون بدون هیچ واکنشی فقط به پلنگ نگاه میکنه ، یکدفعه یه سگ سیاه و بزرگ از یکی از خونه ها بیرون میاد و به پلنگ حمله میکنه ، من تو این فکرم که پلنگ قوی تره و حتما سگ رو میکشه ، اما سگ پلنگ رو نابود کرد و از پا درآورد، با توجه به اینکه من متولد سال پلنگم و اون آقا متولد سال سگ ، میشه خواهش کنم خوابم رو تعبیر کنید؟

تعبیر خواب:

دوست خوبم، تاثیر گذاری ماه و سال تولد روی اخلاق و شخصیت افراد، از آن باورهای غیرعلمی و فاقد اعتبار است که آدم ها دوست دارند باور کنند. واقعا کسانی که در سال اسب، گربه یا هر چیز دیگری دنیا آمده اند، خصوصیات وراثتی مشترکی دارند؟ کمی که با تامل نگاه کنیم، می بنیم این حرف بازی کودکانه ای بیش نیست. ده شاخص برای متولدین یک سال بیان می کنیم که ۷۰ درصد مردم کمابیش آن ده شاخص را دارند. بعد ده شاخص دیگر برای متولد سال دیگری بیان می کنیم که باز ۶۰ درصد مردم آن شاخص ها را دارند. نتیجه یک معادله ریاضی می شود که همیشه صادق است. فریب این خرافات بی محتوی را نخورید.
به تفسیر خوابتان بپردازیم:
توصیه می کنم در معیارهایی که انسان ها را ارزیابی می کنید، تجدید نظر نمایید. در این زمینه، چیزی که می تواند به شما کمک کند، توجه به مستندات و نه کلیشه ها و پیش داوری های ذهنی تان است.
پلنگ را زیبای بی رحم می خوانند. آیا باید شیفته زیبایی ظاهرش شده و او را دوست بپندارید؟ آیا چون ظاهری خوش آیند دارد، خطرناک نیست؟ کسی که پشت او پناه می گیرید، به ظاهر بسیار خوب می شناسید. او پنج سال است که شما را شیفته کمالات خود کرده است؛ ولی عملا هیچ کاری برای کمک به شما نمی کند. در نقطه مقابل، سگ سیاهی که نمی شناسید و طبعا نباید هیچ احساس تعلقی به شما داشته باشد، پیش می آید و برای حفظ جان شما خود را نثار می کند. تعبیر خواب سگ پشتیبانی و حمایت است. آدم ها بسیار عجیب هستند. بیگانه ای می آید و همه هستی اش را برای آدم فدا می کند، چون حس تکلیف و مسئولیت انسانی دارد و آشنایی هم هست که نه تنها کمک نمی کند بلکه در بسیاری مواقع زیر پای آدم را هم خالی می کند. آدم ها شگفت انگیز هستند!
دوست خوبم، آن سگ از خانه ای خارج می شود و خانه نماد آرامش است؛ یعنی اگر دنبال آرامش خاطر هستید، آن را در جایی جستجو کنید، که آدم هایی واقعا دوستدار و حامی به انتظارتان نشسته اند.صادقانه می گویم، خواب واقعیت دوستتان را نشان می دهد، بعید می دانم روی ایشان بتوانید حساب خاصی باز کنید. برای خودتان و زندگی تان ارزش قائل شده و سر بر شانه ای بگذارید که قدر شما را بداند و این را در عمل اثبات نماید.