تعبیر خواب حلیم بادمجان

حلیم بادمجانیوتاب:

خواب دیدم پدر شوهرم میخواد بره بیرون کشک بادمجون بخره نگاه میکنه به من میگه کشک بادمجونای شما روغنش بیشتره و چند شب پیشم خواب دیدم پدر شوهرم یه دیس برنج جلوم میزاره. وقتی یه قاشق میخورم مویی توش بود که هرچی می کشیدم از دهنم بیرون نمیومد (پدرشوهرم مدیر شرکتی هست که شوهرم کار میکنه)

تعبیر خواب :

پدر شوهرتان از صمیم قلب شما را دوست دارد و از بودن در جمعتان سرشار لذت می شود. تکلف را کنار بگذارید و برای او دختری شایسته باشید.
حلیم بادمجان غذایی راحت الحلقوم و لذیذ است که وقتی روغنش بیشتر باشد، طعمی دلچسبتر دارد. پس، تعبیر خواب حلیم بادمجان می شود لذتی خوشایند و دلچسب. هنگامی که پدر شوهرتان می گوید کشک بادمجان شما روغنش بیشتر است، یعنی خبر از لذتی می دهد که در کنار خانواده پسرش دارد. چرا این لذت را از او دریغ می کنید؟ تقیدها را کنار بگذارید و با مهربانی کانون خانواده را فروزان کنید. در حقیقت، زمانی که از دستتان بر می آید رفاه و آسایش خاطر دیگران را تامین کنید، آن را دریغ نورزید. شاید همسرتان دوست داشته باشد، دستپخت شما را بچشد تا این که در رستورانی مجلل بنشیند. مراقبت کنید که اطرافیانتان چه نیازهایی دارند و شما چگونه می توانید نیازشان را برآورده سازید.
اما، رویای دوم بیانگر منافع خوشایندی است که پدرشوهرتان فراهم می آورد و شما مو در گلویتان گیر می کند. مو نماد خود را آراستن و جلوه نمودن و در گلو گیر کردن مو یعنی شما گرفتار معذوریت اخلاقی شده و به دلیل تقیدهای بی جا قادر نیستید رابطه ای سلامت و خوشایند با وی بقرار نمایید. این رویا نشان می دهد نیاز دارید مسائل را آسان بگیرید و به خاطر آنچه در اختیارتان قرار می گیرد، سپاسگزار بوده و رها از تعلقات و تکلف های استرس زا با دیگران رابطه ای مثبت و خوشایند برقرار نمایید.

۳ نظر

  1. khab didam be khasegarie dokhtari ke dostash daram miravam va an dokhtar dastam ra migirad

  2. سلام بر شما
    منونم از اینکه وقت صرف تعبیر خواب من کردید …. فکرشم نمی کردم همچین تعبیری داشته باشه راستشو بگم فکر میکردم تعبیرش پول باشه مرسی … موفق باشید