تعبیر خواب کفش های کرم رنگ را جلوی آیینه ورانداز می کردم

تکلف-قید-عادات-اجتماعی-زنناهید:

من و دوستم هردو یک کفش پاشنه بلند با بند های مشکی پوشیده بودیم. هردومون به زحمت با اون کفشا راه می رفتیم هردو کفش کاملا شبیه هم بود. بعد دیدم با یه آقایی که نمی شناختم راه میرم. سختم بود بعد اون آقا یک کفش کرم خوش رنگ که کاملا اندازه پام بود گذاشت جلوم . من پوشیدم و هم راحت بود هم قشنگ بود همش جلوی آینه خودمو ورانداز می کردم .لطفا تعبیر خواب مرا برایم بفرستین.

 

تعبیر خواب:

به زندگی کلیشه ای نه بلندی بگویید، عادات ذهنی را کنار بگذارید و زندگی را آن گونه که هست باز شناسید. اجازه دهید رفتارتان پوسته کهنه عادات را بیاندازد و نو بودن را تجربه کنید.

دوست خوبم، تعبیر خواب کفش اشاره به وضعیت و حالتی دارد که فرد برای حضور در موقعیتی از آن برخوردار است و آیینه همیشه واقعیت را نشان می دهد و شما چقدر به دلتان تماشای کفش های کرم و اندازه پایتان چسبیده است! آن احساس را به خاطر بیاورید و بدانید خواب پیام بزرگی به شما داده است: عادات دست و پاگیر و تعلقات خاطر غلط همان کفش های سیاه هستند، همان کنار دوستتان بر حسب روزمره گی رفتار کردن است. برای شما، کفش های مشکی پاشنه بلند نماد باورهایی هستند که برای یک زن وضع شده تا خود را درون آن ها ببیند و قضاوت کند.

نکته اینجاست که شما از نظر احساسی به این نوع بودن خو گرفته اید و احساستان می گوید، دربند تعلقات این چنینی بودن درست است. اما، عقل آیا این را می پذیرد؟ آن مرد بعد منطقی شماست که راه حل مسائل را جستجو می کند و به شما می گوید، رها کردن همه این تعلقات را یک بار هم که شده تجربه کن و ببین آزاد نفس کشیدن چه طعمی دارد.

خوشبختانه شما این امتیاز بزرگ را دارید که فارغ از تمام بند و بست های ذهنی- هنگامی که فرصت بیابید- قادر هستید از زندگی بدون تعلقات دست و پاگیر احساس لذت و سرخوشی کنید؛ و این بسیار خوب است. پس، به خودتان فرصت چنین تجربه ای را بدهید. آنگاه مسیر زندگی تان تغییر خواهد داد.

۳ نظر

 1. سلام
  من دیشب خواب دیدم ک در خواب با شوهر و پدر شوهرم بیرون بودم در صورتیکه من تو بیداری مجردم بعد پدر شوهرم ی جفت کفش کرم رنگ خیلی زیبا برای من خرید ک من عاشقش شدم فقط تو آینه نگاش میکردم ولی تکرار میکنم من در اصل مجردم و اون مردارو نمیشناختم اصلا میشه زحمت تعبیرشو بکشید

  • اولا، خواب نوعی نوید است. به شما احساس زیبای ازدواج و داشتن یک خانواده جدید را نشان می دهد. احتمالا گزینه ای سر راهتان قرار می گیرد که خانواده پر محبتی دارد.
   اما، خواب به شما ارزش دیگران را نیز نشان می دهد. اینکه می خواهد به شما بفهماند جمع می تواند به شما فرصت های جدیدی بدهد و زندگی تان را سرشار از احساسات مثبت کند. پس از با دیگران بودن و حضور در کنار دیگران پروا نکنید.
   به کارگاه آموزش تعبیر خواب بپیوندید:
   http://pendarno.ir/god/dream-interpretation/کارگاه-تلگرامی-آموزش-زبان-خدا-بپیون/

 2. تعبیر خواب شما بسیار درست است و چند تا از اونها در زندگیم واقعا صادق بود.ای کاش استخاره هم می کردید.