تعبیر خواب توالت بدون دیوار

نگرانی-اضطرابسعید:

با سلام و تشکر از سایت خوبتون
لطفا خواب من رو تعبیر بکنید چون بارهاست که خوابی با این مضمون می بینم و معذرت می خوام که صریح صحبت می کنم.خواب دیدم که در حال مدفوع کردن هستم و فردی ناشناس من رو دید و من سعی می کردن با آب آثارش رو تمیز بکنم.در ضمن معمولا خواب می بینم که در مکانی هستم که تعداد زیادی دستشویی هست که معمولا دیوار ندارند و اکثرا هم کثیف هستند و زمانی که من مشغول مدفوع کردن می شم یکی من رو می بیند.
باز هم پوزش می طلبم.

تعبیر خواب:

خودتان را از تحت تاثیر دیگران بودن رهایی بخشید. در روانشناسی اصطلاحی داریم به نام شرطی شدن. منظور از آن افرادی هستند که نه بنا به اهداف خودشان که در راستای تامین نظر دیگران رفتار می کنند. فرد تلاش می کند، یا مودب می نشیند تا دیگران بگویند او فرد پرتلاش یا مودبی است. سررشته زندگی چنین فردی به جای این که در دست خود او باشد، در دست دیگران است و طبعا، زندگی او آکنده از چالش و استرس شدید برای حفظ نگاه مثبت دیگران بوده و فرد شخصیتی متزلزل و نابسامان دارد. در زندگی بیاموزید، اعتماد به نفس داشته باشید و کارها را بر معیار خردتان سبک و سنگین کنید، نه ترازوی نگاه دیگران.
در حقیقت، دو نمادی که زیاد در خواب ها دیده می شوند حمام و دستشویی است. تفاوت این دو در چیست؟ حمام، دوش گرفتن و خود را شستن اشاره به ایده ها یا فرضیاتی دارند که ذهن ما را به خود مشغول کرده اند؛ اما، توالت اشاره به ایده هایی دارد که غرایز و احساسات ما را به شدت درگیر ساخته و شکل «عصبیت» یافته اند، به گونه ای که رها شدن از آن ها کار بسیار دشواری است. حتی می شود گفت برای فرد باورمند، نشان دادن این که فلان باورش خطاست نیز کار بغایت دشواری است، چه برسد به این که بخواهد آن عادت را کنار گذاشته و تغییر دهد.
به هر ترتیب، نمادهای اصلی خوابهای شما، توالت های بدون دیوار، مدفوع و دیده شدن است. این سه نماد فردی را نشان می دهند که به شدت تحت تاثیر طرز تلقی دیگران از رفتار خود است. یعنی برایش بسیار مهم است دیگران چگونه درباره اش فکر می کنند و چه نظری دارند.
دوست خوبم، خودتان باشید. سرچشمه آرامش درون ما قرار دارد. اگر نپذیرید که انسان جائز الخطاست و همه اشتباه می کنند، اگر نپذیرید که این خودتان هستید که باید به کارتان باور داشته باشید، رشته های اعتماد به نفستان از هم گسیخته شده و همانند کاهی که گرفتار نوسان هواست، اختیار واقعی زندگی تان را از دست می دهید.

۵ نظر

 1. منم فتوکپی همین خوابو میبینم !!!
  جالبه ها

 2. سلام و خسته نباشید.
  من از بچگی چند نوع خواب عجیب و غریب و کابوس می دیدم.
  گاهی خواب می دیدم که تو یه بیابون با پدر و برادرهایم هستم و من ناگهان به چاهی می افتم و پدر یا یکی از برادرهایم نجاتم می دهند! یک خواب دیگرم که بیشتر شبیه توهم بود این بود که یه ساختمان بزرگ می ساختم اما همه ش ناگهان خراب می شد و من همه اش را از نو باید می ساختم یا یک خانه بسیار بزرگ دارم که یه دفعه همه وسایل بهم ریخته میشد و من باید به تنهایی تمام خانه رو از اول تمیز کنم! گاهی خواب می دیدم که درون یه دریا افتادم و برای نجات خودم باید همه ی آب دریا رو بخورم تا غرق نشم! بعضی وقتا همین خواب به این صورت تغییر میکرد که تو یه اتاق که پر آب هست من روی ایوان ایستاده م و از نهنگی که توی آبه وحشت دارم و در اتاق هم قفل است! اینها خواب های کودکی من است؛ الان سه ساله که پدرم رو از دست دادم و تو این سه سال مدام خواب می بینم که پدرم زنده س؛ یا زنده شده ؛ و مرگش همه ش خیالات من بوده؛ تو خواب بهم میگه من برگشتم پیشتون یا اینکه من حالم خوبه! هیچ وقت توی خوابهایم بهم نگاه نمی کنه اگر هم نگاه کنه با ناامیدی و ناراحتی نگام میکنه! بغیر از یک بار که دم صبح بود و پدرم با لبخند و حالتی عارفانه یک نگاه به من و یک نگاه به آسمان میکرد و حس می کردم که میخواد چیزی رو بهم بگه!
  ببخشید که متنم طولانی شد ؛ این فقط قسمتی از خوابهای آشفته من بود؛ ممنون میشم جواب بدین؛ با تشکر و خسته نباشید… 🙂

 3. دقیقا درسته

 4. من هم همین خواب را میبینم و تعبیر شما صد در صد صحیح میباشد.ای ول