تماشا کردن مناظرزیبا ازبالای کوه به همراه نامزدم

ساحل-آرامبهگل:

سلام. با تشکر بسیار زیاد بابت سایت خوبی که دارید.
من حدود ۳ ماه هست که از نامزدم جدا شدم دلیلش هم رفتن ایشون از ایران هست به خاطر موقعیت کاری و من نمیتونم برم . اما علاقه هنوز بین من و ایشون وجود داره اما رابطه ای نیست و از سر اجبار و بنا به شرایط جدا شدیم.
مدتیه که خوابهایی مشابه میبینم با مضمون دریا، کوه، راه . مثلا شنا کردن با ایشون در آبهای ارام و صاف ، قایق رانی روی رودخانه آرام با مناظر بسیار زیبا در اطراف رودخانه ، بالا رفتن ازکوه با ایشون و دیدن مناظر زیبا از بالای کوه ، و نکته جالب این هست که در تمام این خوابها من کاملا تصادفی و اتفاقی ایشون رو در مسیری میبینم و بعد از در آغوش کشیدن هم و کلی گریه و گلایه ی دلتنگی در این راههای زیبا و رویایی با هم طی طریق میکنیم و لذت میبریم .
اگر راهنماییم کنیم در باب این نمادها خوشحال میشم.با تشکر.

تفسیر:

منطق زیاد هم آدم را بیمار می کند. دختری را می شناسم که بیش از ۸ سال منتظر ماند تا شرایط زندگی مهیا شد و توانست به نامزدش بپیوندد و زندگی مشترکشان را شروع کنند. منطق زیاد هم خوب نیست. هر چیز تعادلش را باید داشته باشد. به خودتان و نامزدتان فرصت دهید تا خدا بینتان را به اصلاح آورد.
دوست خوبم، در رویاهای شما سه بخش عمده وجود داد:
یک- دیدار اتفاقی: یعنی همه چیز زندگی قابل پیشبینی نیست. برای تغییر وضعیت و بهبود شرایط نیز احتمالی قائل شوید.
دو- در آغوش گرفتن و ابراز دلتنگی: شدت دلبستگی دو سوی رابطه را نشان می دهد. جایی که روح ها در هم ممزوج شده و طالب یکی شدنند.
سه- در محیط های زیبا و پرآرامش هم قدم شدن: دو روح که هم سان هستند و قادرند همدیگر را از بهترین و زیباترین عنصر هستی (یعنی عشق) بهره مند کنند.
دوست خوبم، کوه نماد دشواری است. اما مگر نه خداوند حکیم گفته پس از هر سختی آسانی است. آیا ارزشش را ندارد که سختی ها را با پایبندی به عهدتان تحمل کنید تا به آرامشی دلپذیر برسید. زیاد سخت نگیرید، انعطاف پذیر باشید و کمی نیز بردباری پیشه کنید. اگر احساس می کنید، ارزشش را دارد، به همدیگر فرصت دهید تا شرایط مناسب پیش بیاید.
به هر ترتیب، در زندگی و کارهایتان سختگیری خشک را کنار بگذارید. انسانی که انعطاف پذیر نباشد، قادر نیست از موانع زندگی عبور کند.

یک نظر

  1. خیلی خیلی متشکرم.