تعبیر خواب مار سفید

تعبیر-خواب-مار-سفید
تهدید آشکار

بهناز :

دو تا مار سفید بودن . یه مار تو نایلون شیرینی بود. میخواستم شیرینی بردارم که مار از توش اومد بیرون و رفت. و یکی تو رختخواب ها بود که خیلی سعی میکرد خودش رو قایم کنه و دیده نشه که اونم گرفتم انداختمش دور.

 

تعبیر خواب :

مار علامت تهدید است و مار سفید تهدیدی آشکار و قابل تشخیص است. پاکت نایلونی نیز نگهدارنده ای است که محتویات آن قابل تشخیص است و شیرینی به معنای عوامل لذت بخش می باشد. این که مار از نایلون بیرون می‌آید و می‌رود،‌ یعنی هوشیاری شما باعث رفع مخاطرات می‌شود. در حقیقت، خواب می‌گوید،هرچند مراقب هستید؛ اما بیشتر مراقبت کنید که خوشی‌ها و عوامل شادی بخش باعث نشود، دچار غفلت از موارد لازمی شوید که باید رعایت کرد. گاه چون چیزی خوشایند آدم است،‌ ما جنبه‌های منفی یا خطرناک را نمی بینیم. برای مثال، شادی یک اتفاق باعث می شود ما از جای خود خارج شده و دست به عمل اشتباهی بزنیم. حرفی را بگوییم که نباید گفت، یا کاری را بکنیم که نباید کرد.

تعبیر خواب رختخواب

در صحنه دوم، جای خواب محل فراغت و رهایی است. بنابراین، بحث غفلت در شرایط آسودگی است. یکی دیگر از تهدیدات می تواند زمانی رخ دهد که فرد احساس کند همه چیز رو به راه است و به خواب خرگوشی برود. خوشبختانه شما در این زمینه نیز نگاه هوشیار و نافذی دارید. در حقیقت، آدمی حواس جمع هستید. این که مار را رصد کرده و بیرون می اندازید، نشان می دهد، در مواردی که معمولا آدم ها  چندان گوش بزنگ نیستند، شما همچنان هوشیار بوده، قادر به مهار مشکلات و چیره شدن بر شرایط هستید.

برایم جالب است، انسان ها در دو مقطع بالاترین احتمال آسیب دیدن را دارند: هنگامی که در اوج خوشحالی و لبریز از حس پیروزی اند و زمانی که خود را ایمن می پندارند. در چنین وقت هایی، سنسورهای انسان غیرفعال شده و آدم ممکن است مرتکب اشتباه و خطا شود. شما در هر دو این موارد، کاملا هوشیار بوده و خواب به شما توصیه می کند، این حواس جمعی تان را حفظ کنید. مراقبت دائم در گفتار، کردار و ارتباطات بخشی از رفتار انسان خردمند است.

۴ نظر

  1. اگه کسی که مجرد هست خواب ببینه بچه پسر غریبه بغلش هست و داره باهاش بازی میکنه تعبیرش چیه چند روز پیش هم خواب دیدم یه خانم سادات که من میشناسم تو بیداری دختر نداره ولی تو خوابم یه دختر بچه داشت که بغل من بود بسیار زیبا بود اما تو فصل تابستون لباس زمستونی تنش بود خیلی عرق کرده بود من فوتش میکردم کمی خنک شده بود

  2. با سلام خواب دیدم در جای تاریکی کنار خانواده تو رختخواب هستم و اینکه انقدر سرد بود که ۲ یا ۳ پتو تنم کشیدم پتو ها خیلی تمیز و سفید بودن سگی را گوشه ای بسته بودیم اما یک گربه آزاد بود که میچرخید من در ر را به رویش یستم بهد صبح شد اما هنوز هوا روشن نشده بود که ما به سمت خانه حرکت کردیم