تعبیر خواب گنبد امام موسی بن جعفر

تعبیر-خواب-امام-موسی
مثبت اندیشی

نسرین :

اتاق تاریک نبود ولی روشن هم نبود. در یه اتاقی بودم که احساس ترسی بر من وارد شد. از پنجره ی اتاق خودمو انداختم بیرون.

انگار جریان خواب عوض میشه: وارد مرحله ی دیگه از خواب شدم. کنار دیوار که نشسته بودم چشمم به یه گنبد و گلدسته اوفتاد زود برای پسرم (که خانم خوبی برای ازدواج گیرش بیاد) دعا کردم. بعدش گفتم این کدام امام هست که مثل دوربین که تصویر جلو میاد، گنبد جلو اومد. روش نوشته بود: موسی بن جعفر. یه مردی هم روی پشت بوم ش بود داشت کار می کرد .

 

تعبیر خواب :

درک کنید برای رسیدن به آرزوها و اهدافی که دارید، باید ریسک پذیر باشید و آستین همت را بالا بزنید. از شما حرکت از خدا برکت.

اتاق نماد چارچوب مطمئن

اتاق چارچوب امن و مطمئن را نشان می دهد و فضای نیمه تاریک بیانگر ابهامات و عدم تشخیص دقیق است. آیا زمانی که شما تشخیص دقیق ندارید، راهش فرار کردن است. چشم انداز شما (پنجره) چیست؟ اگر انسان ها دنبال قطعیات بودند، اگر انسان ها فقط جایی که کاملا مطمئن بودند عمل می کردند، حتی آتش هم کشف نمی شد و انسان همچنان در بدویت و توحش محض زندگی می کرد. هیچ انسان دست به سرمایه گذاری نمی کرد و هیچ اکتشافی رخ نمی داد. دوست خوبم، اگر آدم ها به دنبال یافتن یک زوج مناسب بودند و فقط زمانی ازدواج می کردند که مطمئن بودند، فرد مقابل کاملا همسر مناسبی است، باور کنید، نسل انسان امروز منقرض شده بود، زیرا هیچ راهی برای این که به قطعیت برسیم وجود ندارد.

در حالی که صحنه اول خواب، انسانی را نشان می دهد که در حاضر به ریسک کردن منطقی نیست؛ صحنه دوم، به شما راه درست را نشان می دهد.

موسی کاظم نماد مثبت اندیشی

امام موسی کاظم نماد مثبت اندیشی و رفتار سازنده بوده است. همیشه جنبه مثبت قضیه را می گرفته و تلاش می کرده، با رویکرد مثبت وارد مسائل شود. شما کنار دیوار نشسته اید و آرزویی دارید. دیوار نماد فاصله و جدایی است. آیا می توان بین خواست خود و راه رسیدن به خواسته، دیوار کشید و بعد به مراد دل رسید؟ راه حل را امام موسی کاظم نشان می دهد: اولین گام این است که مثبت اندیش باشید.

گام دوم را مردی که بر بالای گنبد کار می کند نشان می دهد: ایستادن بر بالا گنبد مخاطره کردن و ریسک کردن است، زیرا وظیفه گنبد یا هر سقفی حفظ کردن و امنیت بخشیدن است. در خواب زمانی که فرد بالای گنبد یا سقف باشد، یعنی دارد ریسک می کند. اما در اینجا مرد مشغول کار کردن است، یعنی ریسک او جنبه خودآگاهانه و منطقی دارد.

اگر جویای دختر مناسبی برای پسرتان هستید، آستین ها را بالا بزنید، از دانشی که خدا به شما داده و قدرت تشخیصتان استفاده کنید و ریسک پذیر باشید. در نهایت، باید با رویکرد مثبت، دختر شایسته ای را بیابید و باقی را به خدا واگذار کنید. اگر هم قصد رسیدن به هر هدف دیگری را دارید، راهش همین رهاکردن شک و تردید و تلاش بر اساس قدرت تشخیصتان و توکل به خداست. انرژی مثبت شما جهانتان را می سازد.

۲ نظر

  1. دیشب خیلی گریه کردم و حاجتم و به خدا گفتم،خیلی باهاش حرف زدم و ازش خواستم کمکم کنه.نزدیکای صبح خواب دیدم که یه سفره بزرگ سبز رنگ پهن کردن و یه عالمه ظرفهایی که پر از میوه بودن رو گذاشته بودن.خانمها دور سفره نشسته بودن چهره کسی رو نمیدیدم فقط دونستم که سفره نذری پهن کردن.یه خانمی که فقط دستش رو میدیدم یه ظرف رو به طرف من گرفت و من هم ظرف رو ازش گرفتم.میشه این خوابم رو تعبیر کنید؟یعنی حاجت روا شدم؟