تعبیر خواب نگهبان مسجد

انعطاف پذیری
تعبیر خواب نگهبان مسجد

نرگس :

سلام، یه بار خواب دیدم از مسجد اومدم بیرون، کفشم نبود، کلی دنبالش گشتم، ولی هیچ اثری ازش نبود. اونجا یه مردی بود که نگهبان بود. بهش گفتم کفشم رو ندیدی،،، گفت این همه کفش،هر کدومشو خواستی بردار!

من رفتم سمت کفش ها بلکه کفشم رو پیدا کنم،همه رو دیدم، ولی پیدا نکردم. به گریه افتادم، خیلی اشک ریختم، همون طور با خدا صحبت میکردم که خدایا کفشم! من کفشمو میخوام،، تو رو خدا بگو هر کی برداشته پسش بیاره. اون آقا هه که می شنید، میگفت این همه کفش، هر کدومو خواستی بهت میدم. ولی من با گریه گفتم، نمیخوام، من کفش خودمو میخوام. اون اندازه پام بود.

لطفا اگه تعبیرش رو میدونید، بهم بگید.

 

تعبیر خواب :

مسجد نماد انجام امور بایسته است و نگهبان نماد حفظ کننده. در این بین گم شدن کفش نبود ظرفیتی است که شما از آن رنج می‌برید و داستان خواب نشان می‌دهد،‌ آن ظرفیت مفقود، عدم انعطاف پذیری است. دوست خوبم، صلح حسن عین جهاد حسین بود. هر دو در یک مسیر. هنگامی که ذهن شما انعطاف‌پذیری و قدرت دیدن فرصت‌ها را ندارد، گرفتار چالش اندوه‌ باری می‌شوید.

در واقع، رویا به شما راهکار خلاصی از تله‌های مرگبار ذهنتان را نشان می‌دهد. هنگامی که گرفتار چالشی شده‌اید،‌ به جای متوقف ماندن و در جا زدن، سرتان را بالا بگیرید و فرصت‌های ممکن برای رهایی را بجویید. آیا حال کسی را دیده‌اید که به بدنه کشتی در حال غرق شدن چسبیده است؟ برای او چه نتیجه‌ای جز فرو رفتن به همراه کشتی باقی می‌ماند؟ پس، این گونه نباشید.