تعبیر خواب نوزاد درون خمره

تعبیر-خواب-نوزاد-خمره
تعبیر خواب نوزاد

مهدیه :

خواب دیدم که بچه ای درون یه چیز خمره ای مانند شبیه کیسه آب حاملگی هست که میدونم مال منه. قسمت خمره که صورتش بود شکسته بود. من میتونستم صورتشو ببینم و گفتم: اِاِاِ، تو این شکلی هستی؟! بچه ای با چشمان خیلی زیبا و پوستی سفید بود؛ ولی دقت که کردم فرم صورتش شبیه صورت گاو بود . لطفا برام زودتر تعبیر کنین برام خیلی مهمه. قبل از زایمانم می خوام تعبیرشو بدونم.

 

تعبیر خواب :

یشاپیش تبریک من رو پذیرا باشید.
به تعبیر خوابتان بپردازیم.
در حالی که کودکتان مایه برکت زندگی شماست، اما این شما هستید که مسئول ساختن آینده اویید. در واقع، خمره جلوه ای از وجود شماست. خمره نگهدارنده است و این مادر است که کیفیت اخلاق و تربیت فرزند را می سازد و حفظ و نگهداری می کند.
چهره سالم و سفید کودک شاباشی است برای شما که فرزندتات بی نقص پا به دنیا می گذارد. چشمان زیبای او بیانگر قوه درک و دریافت اوست. او درکی عمیق و دقیق از رخدادها خواهد داشت. حالت چهره که شبیه گاو است، اولا نشان می دهد کودک مایه برکت زندگی تان است و ثانیا بیانگر این است که او همانند لوحی سفید و روحی مطهر است. لوحی که به شما نگاه می کند و نقش تربیت و رفتارتان را بر خود حک خواهد ساخت.
بدگمانی ها، فکرهای تاریک و دلواپسیها را کنار بگذارید و برای فرزندتان مادری لایق باشید. زمانی که کوزه بشکند، یعنی طفل بزرگ شود و از دایره مدیریت شما خارج گردد، آنچه به او آموخته اید مشخص می کند که آیا توان اداره زندگی خود را دارد یا خیر.