تعبیر خواب طوطی تبدیل به پسری زیبا شد

پیروی-مادر

فرشته:

خواستگاری داشتم که بعد از مخالفت مادرشان در جریان خواستگاری، رابطه ما قطع شد.

حالا تو این مدت یه بار خواهرم خواب دیده که کارم باهاش درست شده و رابطمون خوب شده، دوست صمیمیم  هم به فاصله یک ماه دو بارخواب دیده که با خواستگارم نامزد کردم ولی از دوستم مخفی کردم و بهش نگفتم که دوستم تو خواب باهام قهر بوده.

چند شب پیشم خواب دیدم یه پرنده شبیه طوطی کوچیک با رنگهای سبز و زرد ودآبی … پیشم اومد آواز نمیخوند ولی از کوچیکیش دلم براش سوخت و با قاشق بهش شیر دادم. تو همین لحظه تو دستام پرنده تبدیل به یه پسربچه خوشکل و آروم و سفید شد. بچه من نبود اما انگار مسئولیتش با من بود که به مامانم سفارش می کردم من که سرکارم شیر بهش بدن. چهره بچه خیلی زیبا بود. اگه لطف کنید تعبیر این خوابا رو برام بکنید ممنون میشم.

 

تعبیر خواب :

خواب معمولی فرصت ها و تهدیدها را نشان می دهد و به آدم یاد می دهد چگونه با مسائل زندگی روبرو شود.

تعریف بالا را با دقت مطالعه کنید. زمانی که در خواب معمولی، رابطه پایان گرفته به گونه ای نشان داده می شود که صلاح یافته و پایدار است، در واقع، به این وجه توجه می دهد که آن رابطه ذاتا قابل التیام و احیا بوده است. منظور این نیست، که آن رابطه حتما بازسازی می شود، بلکه می گوید می شد کجی آن را راست کرد. تعبیر کلیت خواب خواهرتان همین نکته را روایت می کند: هم شما و هم ایشان باید بیاموزید، اگر کارها از قواره خود خارج شد، این امر نشانه شکست نیست، بلکه با درایت باید دوباره به اوضاع سامان دهید. برای مثال، اگر با اولین تلاشتان در کاری ناکام ماندید، نباید مانند شکست خورده ها عقب بکشید و دست ها را بالا ببرید. انسان های موفق روحیه شکست ناپذیر داشته اند و در پس مبارزه جانانه به اهدافشان رسیده اند.

در رابطه با خواب دوستتان، آن بخش که به شما مربوط می شود همین امکان اصلاح را نشان می دهد؛ اما پیام خواب برای دوست شما این است که مراقب احساس سلطه گرانه باشد و مرزهای خصوصی نزدیکانش را مورد احترام قرار دهد. ایشان به این معنا توجه کافی را ندارند و می خواهند وارد حریم خصوصی طرف مقابل شوند. این حق هر فردی است که برای خود حریم داشته باشد و نخواهد او را در برخی مسائل مداخله دهد.

به تعبیر خواب خودتان بپردازیم. خواب را می توان در چند سطح تفسیر کرد. پیام اصلی آن اشاره به سخت ترین مرحله مادر بودن، یعنی آمادگی برای استقلال دادن به فرزند و رها کردن اوست تا زندگی خود را بسازد.

تعبیر خواب طوطی

طوطی یک مقلد و تابع خالص است. طوطی نماد مریدی است که بی چون و چرا از فرامین مراد خود پیروی می کند، مانند زنی که تابع محض همسر خود است، یا فرزندی که هرچه والدین بگویند، بی چون و چرا اطاعت می کند. در خواب شما چرخه هایی که وجود دارد یکی تبدیل شدن طوطی به پسری زیباست. دیگری حضور شما و مادرتان است و دیگری بحث شیردادن و لزوم رفتن شما سر کار است. چرخه اول (یعنی تبدیل شدن طوطی به پسر زیبا) نشان می دهد کودک مانند طوطی موجودی تابع و تحت تاثیر کنش والد یا پرستار خود است. اما فرزند پسر است و پسر نماد این که چون به رشد و کمال رسید بنیان مستقل خود را بنا می کند. پس، رویا پیش آگاهی می دهد که اگر کاری را به دست گرفته اید و در حال رشد آن هستید، نباید احساس مالکیت در شما باعث شود، مسیر رشد را ببندید. چرخه دوم و سوم نیز روایت همین معناست. شما فرزند مادرتان بودید و الان زندگی خود را دارید. شیر دادن نماد نثار کردن و پروراندن است. اما، شما نمی توانید همه زندگی را وقف کودک کنید، به هر حال، شما کار و زندگی خودتان را نیز دارید. پس، رویا در سه چرخه، معنای مشترکی را روایت می کند: احساس مادارنه داشتن یا بانی امری بودن، باعث نشود تا شما احساس مالکیت و تصمیم گیری خودکامانه داشته باشید.

در حالی که سطح اصلی رویا به ارشاد شما پرداخته است، رویا رهنمودی نیز برای مشکل اصلی زندگی تان ارائه می دهد. دوست خوبم، تابعیت خواستگار شما از خواست مادرشان در حکم همان رفتار طوطی وار و اطاعت کور از والدین است. خواب به شما پیشنهاد می دهد برای بلوغ نگاه خواستگارتان قدم پیش بگذارید. این به معنای آن نیست که پسر را در برابر مادر قرار دهید، بلکه تلاش برای هویت بخشی به اوست تا از مسیرهای مشروع مبارزه سازنده ای را برای به دست گرفتن سررشته زندگی خود شروع کند.

طبیعی است، خواستگارتان در این مسیر با افت و خیزهایی روبرو شده و حتی امکان دارد رابطه شما قربانی شود. مهم این است که اگر شما بازیگر قابلی باشید، چه مرد به شما بازگردد چه راه خود را در پیش گیرد، از فردا او فردی مستقل و توانا به تصمیم گیری آگاهانه خواهد بود و می تواند همسر آینده خود را خوشبخت نماید.

خلاصه کلام، روحیه یک جنگجو را در خود پرورش دهید. با هر شکست، عقب نکشید. اگر خواستگارتان همچنان طالب شماست (این را باید خودتان بفهمید)، با تکنیک صبر و کمک گرفتن از معتمدان و نزدیکان معتبر می توانید به تدریج به هدف مشترکتان برسید. مهم این است که شما از همین ابتدا بازنده نباشید. پا پیش گذاشته و ببینید درون قلب خواستگارتان چه می گذرد.