تعبیر خواب بالا رفتن خودکار از رگ دست

تعبیر-خواب-خودکار-رگ
انعطاف پذیری

لیلا :

همسرم خواب دیده که ما تو یه مجلسی هستیم ومن یه سمت خیلی مهم مثل رییس جمهور بودن دارم و آدمای خیلی مهمی تو مجلس ما هستن؛ ولی من فقط با لباس زیر کنار استخر هستم و به همه میگم که بپریم توی آب. همسرم خیلی حرص میخوره و بهم میگه زشته این کارو نکن چرا داری اینجوری میکنی؟

که من توی خواب بهش میگم چرا انقدر سخت میگیری و من به همه اشاره میکنم و میگم راحت باشین و بیاین توی آب.

بعدش خواب میبینه که برادرش و پسر خالش کنارش نشستن و یه خودکار از رگ دستش داره بالا میره که برادرش و پسر خالش جلوی رگ دستش رو میگیرن که خودکار بالاتر نره که خود همسرم میبینه یه سوراخ روی دستش هست و راحت خودکار رو از توی رگ دستش در میاره. البته من ازش پرسیدم هیچ خونی از دستش نیمده یعنی خون توی خواب ندیده.

بازم به خاطر وقتی که گذاشتین ازتون سپاسگزارم.

 

تعبیر خواب :

تعبیر خواب لباس زیر

خواب جالبی بود. لباس زیر نماد حداقل پوشش مورد نیاز است. لباس زیر شما در واقع حداقل بایسته را نشان می دهد. استخر نماد محیط امن و پریدن داخل آب یعنی تجارب جدید را آزمودن است. بنابراین، خواب نشان می دهد شما فردی هستید که درجه منطقی از ریسک پذیری را داشته و روحیه سنت شکنانه معقولی دارید و از دیگران می خواهید تا با رها کردن عادات کسالت آور و محدود کننده به زندگی از وجهی دیگر نگاه کنند.

در این بین، همسر شما گرفتار عادات ذهنی است. چالش شما و او در رویا. نشان می دهد او تحت تاثیر تفاوت ها و تمایزهایی که شما و محیط پیرامون به همراه دارد، گرفتار چالش درونی می شود.

اما، کلید طلایی خواب برای همسرتان صحنه دوم است. اگرچه او نگاهی خشک و با گرایش به عادات دارد، انسانی اثرپذیر نیز هست. دیگران می توانند روی نقطه نظرات منفی او تاثیر گذاشته و باعث شوند تا خودش را پیدا کرده و به قول معروف آپ تو دیت شود.

تعبیر خواب رگ و خودکار

رگ مسیر انتقال است و دست نماد اثرگذاری. این که خودکار از رگ دست بالا می رود، یعنی عملکرد همسرتان به گونه ای است که اگر به حال خود رها شود، گرفتار دگماتیسم و انجماد ذهنی خواهد شد. برادر و پسرخاله او البته انسان های متعادل تری هستند و هنگامی که مسیر رگ را می گیرند، یعنی دیگران می توانند به همسرتان کمک کنند خود را از شر دگم های ذهنی خلاص کند.

باید به شما بسیار تبریک بگویم، همسری که قابلیت تغییر و اثرپذیری مثبت داشته باشد، نعمتی بسیار باشکوه است. توجه داشته باشید، مجلس مهمانی نیز محلی برای معادلات برد برد است. در انجا، همه باید بهره مند شده و لبخند رضایت بر لبانشان بنشید.

همسرتان باید بیاموزد، که نگاه مخالف قادر است به او کمک کند تا نقص های ذهنی خود را اصلاح کرده و تعالی پیدا کند. شما هم باید درک کنید، این قابلیت را دارید که دیگران را هدایت کنید تا در مسیر ترک عادات نابجا حرکت کرده و زندگی بهتری داشته باشند.

درباره‌ی پندار نو

Check Also

نکته آموزشی : طرح کلی پازل را ببینیم

نمادهای خواب مانند تکه های پازل هستند. برای ساختن پازل لازم است رابطه میان تکه …