تعبیر خواب دستم را داخل تشت آب کردم

تعبیر_خواب-پارکینگ-خانه
تعبیر خواب پارکینگ خانه

مینا :

چند سال قبل خواب دیدم توی یه جایی بودم که چند تا راهرو داشت به نظرم اومد پارکینگ خونمونه. از چند تا راهرو رفتم تا رسیدم به یه پیرمرد ریش سفید (مثل درویش حالت روحانی داشت) یه تشت آب جلوش بود به من گفت دست تو بکن تو آب. دستم کردم تو آب انگار باید دعا می‌کردم.

منم ارزو کردم ماشینی که دوست دارمو بخرم و با اونی که دوست دارم ازدواج کنم. بعد یه انگشتر عقیق کرد تو انگشت حلقه دست راستم انگار که یعنی دعا کرده برام و آرزوم برآورده میشه.

 

تعبیر خواب :

خواب شما را راهنمایی می‌کرده که اگر طالب خوشبختی خودتان هستید، باید سبک زندگی‌تان را عوض کنید. از یکجا نشینی و دل به امیدهای واهی بستن و صبر کردن‌های تهی جز هیچ محصولی به بار نخواهد آمد.

تعدد راهروها قصد داشته به شما مسیرهای مختلفی که می‌توانید انتخاب کنید را نشان دهد. پارکینگ هم محلی است که ماشین را در آن متوقف می‌کنیم و ماشین نماد رفتار ماست. بنابراین، پارکینگ اشاره به منش و رفتار فردی دارد که متوقف شده است. بسیاری از جوانان ما این گونه هستند که روی یک سری خواست‌ها متمرکز شده و جالب است که برای رسیدن به آن ها هیچ تلاش جدی‌ای نمی‌کنند.

خواب به پارکینگ خانه شما اشاره داشته است. همان طور که گفته شد، پارکینگ نماد رفتار و منش فیکس شده است و خانه بیانگر آرامش است. به این ترتیب، پارکینگ خانه به شما پیام می‌داده که در مسیر وصول آرزوهایتان، گرفتار سکون و عدم تحرک شده اید. در روزمره‌گی پرآرامشی که زندگی روتین برایتان فراهم آورده غوطه می‌خورید… و آیا با این گونه بودن می‌توان به موفقیت رسید؟

پیرمرد نماد عقل بلوغ یافته است و تشت آب فضایی است که شما در اختیار دارید تا زندگی‌تان را متحول کنید. هنگامی که پیرمرد می‌گوید دستتان را درون تشت کنید، یعنی آستین‌ها را بالا بزنید و برای خوشبختی‌تان تلاش کنید. زمانی که پیرمرد انگشتر عقیق را در دست راستتان می‌کند،‌یعنی با خردورزی و عملگرایی به دنبال فتح قله‌های موفقیت باشید. دقت کرده باشید پیرمرد ظاهری سالکانه و درویش مسلک دارد. در اینجا، عقلتان خطاب قرار گرفته بوده که دنیا را از چشم ظاهر بینی نگاه نکنید، چه بسا آرزوی سالم در پس ظواهر نهفته باشد. عاقل که باشید،‌ هدف‌های اصیلی برای خودتان ترسیم خواهید کرد که ماهیت معنوی داشته باشند.

اما، آرزوهای شما در رویا خرید ماشین محبوب و ازدواج با فرد مورد علاقه‌تان است. ماشین و فرد مورد پسندتان اشاره به رفتار و تصویر ایده‌آلی دارد که شما از خودتان انتظار دارید. آیا شدنی است؟ خواب قصد داشته به شما بگوید، می‌شود به چهره‌ای موفق و با پرستیژ دست یابید، اگر منطقی باشید، از فرصت‌های پیش رو (راهروها) استفاده کنید و همانند یک کشاورز سخت کوش زمین زندگی‌تان را با بذرهای اصیل (اهداف درست) کشت کنید.

در حقیقت، پیام اصلی رویا این بوده که راه رسیدن به موفقیت برای شما باز است، منوط به این که خوش فکر باشید، تصمیمات منطقی بگیرید و پشتکار لازم را داشته باشید. دستتان را درون تشت زندگی کنید و زندگی شایسته‌تان را بسازید.

ضمنا، انگشتر عقیق نشانه نیرویی است که درون آدمی را گداخته می‌کند و مایه تعالی نگاه معنوی آدمی می‌شود.

حرکت کردن در مسیر درست و برای هدف درست شما را موفق و کامروا خواهد کرد. پس مراقب باشید تنها تلاش کردن هم کافی نیست، باید تلاش آدم برای هدفی باشد که سمت و سوی معنوی داشته باشد و ارزش‌های انسانی را بشود در آن دید. پیرمرد روحانی عقل جلا یافته‌ای است که به شما قوه تشخیص درست را می‌بخشد. پس آن عقل روحانی را درون خودتان گم نکنید تا آنچه به دست می‌آورید حقیقتا همان چیزی باشد که ارزشش را دارد.