تعبیر خواب دریا در جلوی خانه

تعبیر-خواب-دریا-خانهبهار:

خواب دیدم که دوستم جلو در خونه م اینقد اب ریخته بوده تا مثل دریا پر اب شده بود ازش پرسیدم ندا چرا جلو خونمون اینقد اب ریختی . همین قدر از خواب یادم هست . رنگ اب یادم نیست دقیق چهطوری بود ولی نه زلال بود نه خیلی کثیف .

 

تعبیر خواب :

خواب راه واقعی رسیدن به آرامش را به شما نشان می دهد. اگر خواستار آن هستید که کانون زندگی تان را از آفات روزگار امن نگه دارید، اگر می خواهید طعم آرامش را بچشید، راه آن داشتن شجاعت برای روبرو شدن با مسائل و مرد میدان زندگی بودن است. به استعاره، می گوییم: باید تن به دریا بزنید؛ اما ورود به دریا به چیزی بیش از شجاعت نیاز دارد؛ و آن هوشیاری است. مردان دریا قلب هایی بزرگ و ذهن هایی کارآزموده دارند.

این گونه…، بله، امکانش هست تا گلیمتان را از آب بکشید و روی خوشبختی را ببینید. در حقیقت، جامعه جدید آن چنان دگرگون و چالشزا شده که دیگر تنها با خوب بودن نمی توان خوشبخت شد. این که تصور کنید، اگر در خانه بنشینید و زن خوبی باشید، برای خوشبختی تان کافیست، سخت در اشتباه هستید. اکنون برای رسیدن به اهداف، باید هوشیار و کارآزموده بود. صحن زندگی، اکنون این گونه است!

برای تعبیر خوابتان آن را به دو صحنه تقسیم می کنیم. در صحنه اول خانه شما در برابر دریایی گسترده قرار دارد. خانه نماد آرامش و دریا ساحت تجربه و روبرو شدن با پیشامدهای غیرمترقبه است. رویا نشان می دهد اکنون برای حفظ آرامشتان لازم است شجاعت ورود به دریای زندگی و روبرو شدن با چالش های جدید و بعضا سترگ را داشته باشید.

صحنه دوم شامل «ندا» و «آب ریختن» است. تعبیر خواب ندا یعنی توجه به نشانه ها و علائمی باید داشت که وجود دارند و درباره ماهیت مسائل و راه ورود به آن ها به ما اطلاعات می دهند. ندا شخص را با خبر می کند که موضوع چیست و تبعا چه باید کرد؟ اما، تعبیر خواب آب به جان بخشیدن و ایجاد کردن باز می گردد. ریختن آب یعنی چه مسیر و چه امری را باید سیراب کرد و تحت تاثیر قرار دارد.

به عبارت ساده، تعبیر خواب شما لزوم روبرو شدن با چالش های زندگی است. باید آستین را بالا بزنید و شجاعت درگیر شدن با مسائل را داشته باشید؛ اما در مسیر ورود به مسائل لازم است به چیستی آن ها توجه داشته باشید و طبق دریافتی که به دست می آورید راهکار صحیح را بیابید.

۳ نظر

  1. سلام من دختری مجرد هستم,چند وقت پیش دو بار خوابی رودیدم.خواب دیدم یکی از قاریان جوان شهید شده در منا همراه خواهر خود به خواستگاری من آمده وهر دو بار مادرم در خانه نبود ومجبور شدن برگردند.خواهر ش به همراه دخترخود که۴یا۵سال داشت آمده بود.هم من هم خواهرش بی حجاب بودیم.بار دوم پسر نگاهی به من کرد وتا من متوجه شدم نگاهش رو برگردوند.ومن به این فکر میکردم ونگران شدم که بی حجاب بود م اما یک نگاه ایرادی ندارد.درست یادم نیست اما به نظرم یکی از خوابها را نزدیکی های حادثه منا دیدم و دیگری را وقتی اتفاق افتاد.جالب اینجاست که بعد از مدتی سفری به مشهد داشتم و وقتی به حرم میرفتم نا خود آگاه یاد اون قاری میافتادم.بعد مدتی متوجه شدم که در حرم دفن شده.

    • هنگامی که معامله ای شکل نگرفته، تعهدی هم در کار نیست. دلبستگیها سوغات دنیا هستند. لباس روحتان را بشویید و خود را از تعلقات بی محلی که جان می فرسایند رهایی بخشید.

      برای توضیحات بیشتر یا فرستادن خواب جدید به لینک ارسال خواب در فهرست سایت مراجعه کنید.

  2. تشکر فراوان از شما .