تعبیر خواب جوش بر ران

جوش -تعبیر خواب جوشستاره :

خواب دیدم همسرم روی ران پایش یک جوش چرکی خیلی بزرگ در امده در حد نیم میلیمتر در نیم میلیمتر خواستم درش بیارم نمیذاشت ولی بلاخره درش اوردم ولی دردی نکشید و به راحتی درامد. در خوابم دو پیاله خالی هم بود که یادم نمیاد دقیق که همسرم به من میداد یا نه .لطفا تعبیر خواب مرا بگویید.

تعبیر خواب :

پوست هنگامی که جوش می زند، خبر از بهم ریختگی هورمون ها و وجود مشکلی داخل بدن می دهد. پای همسرتان جوش زده است. پا وسیله رفت و آمد و ورود ما به مسائل است. بنابراین، اولین پیام خواب به شما این است که: همسرتان بیمار است و بیماری او این است که برای ورود به رابطه زناشویی صحیح دچار مشکل رویکرد می باشد. او برای برقرار کردن رابطه سازنده با شما مشکل دارد.
بسیار خوب شما به عنوان یک پزشک اکنون می دانید مشکل شوهرتان چیست؛ اما آیا بیماری او درمان پذیر است؟ قسمت دوم خواب به شما نشان می دهد که این بیماری درمان پذیر است: شما با دستتان جوش را در می آورید، یعنی شما قادر هستید با نحوه رفتار صحیح تان مشکل را حل کرده و راه را برای همسرتان هموار کنید تا با میل و اشتیاق در مسیر درست زندگی مشترک قرار گیرد.
تا اینجا شما آموختید همسرتان مشکل ارتباطی دارد که ریشه آن در نحوه ورود و رویکرد ایشان به زندگی مشترک است. همچنین آموختید که شما قادر هستید این مشکل را بر طرف کنید. حال می رسیم به این پرسش اساسی که دارویی که باید تجویز کنید چیست؟
پیاله ها دارو را نشان می دهند: دو عدد یکپارچگی است و در رابطه با شما به زندگی مشترک اشاره داشته و می گوید از دیدگاه عقلی و احساسی باید تغییر را ایجاد کنید؛ اما خود تغییر خواب در نماد پیاله مستتر است. پیاله وسیله ای است که در آن خورشت، سالاد، ماست و خلاصه چاشنی یا غذایی را می ریزیم که به غذای اصلی طعم و رایحه دل انگیزی می بخشد. بنابراین، تعبیر خواب پیاله لذت بخشی و انبساط خاطر است.
دوست خوبم، ذهنتان را از فکرهای منفی خالی  کنید. همسرتان برای شماست؛ اما برای این که بتواند در مسیر زندگی مشترک حرکت کند نیاز به حمایت شما دارد. با قلبی پاک به او محبت کرده و با طعم واقعی  زندگی او را سورپرایز نمایید. کمی که بردبار باشید، خواهید دید الیاف طلایی عشق چگونه امور را به سامان می آورد.

پاسخ ستاره :

اقای فتحی از خدا خیر دنیا و اخرت رو برای شما میخوام  با تشکر فراوان از شما.

۴ نظر

  1. سلام
    خواب دیدم روی پاروی سمت راستم یه جوش خیلی بزرگه .وقتی فشارش دادم یه مایع سفید به مقدار زیاد پاشید بیرون این مایع همراه با نورهای بنفش بود که همه جا رو روشن کرد .
    لطفا خوابم رو تعبیر ‌کنید….ممنون

    • شما از نوعی ذهنیت و تعلق خاطر رنج می برید که روش منطقی تفکرتان را تحت تاثیر قرار داده است. برای رهایی از آن چاره ای جز تلاش و همت ندارید. باید عمیقا بخواهید و تلاش کنید تا به دریافتی راهیی بخش برسید. اگر برای رفع مشکلی که دست به گریبان آن هستید، با تمام وجود تلاش کنید، به دریافتی رهایی بخش می رسید. نور بنفش همان دریافتی است که به دست خواهید آورد و مایع سفید اشاره به این دارد که تشخیص خواهید داد چه عاملی مسبب تشدید مشکلتان شده بود. ریشه درد را درون ذهنیت خودتان بجویید.

  2. سلام، من شب یازدهم ماه قمری خواب دیدم که دو تا دمل که چرک و خون نداشت و بیشتر شبیه غده بود از دو جای ساق پای راستم درآوردم اول شکاف دادم و با فشار انگشت دو دستم بیرون آوردم ،یه دمل دیگه روی رونم بود خواستم دربیارم بابام اجازه نداد،لطفا خوابم رو تعبیر بفرمایید….ممنونم