تعبیر خواب توت فرنگی های لهیده

تعبیر-خواب-توت-لهیدهمیترا:

خواب دیدم در اتوبوسی تفریحی به صورت تور که خودش مسیر را تعیین می کرد و هرچند وقت یکبار ما را از مسیری می برد سوار هستم.در ردیف های جلو یکی از همکلاسیهای  سابقم که مردی بود که واقعا مرا سالها دوست داشت و اکنون در ایران  زندگی نمی کند و از من دلشکسته شد نشسته است و من او را  از پشت می دیم.

ناگهان  دیدم فردی از پشت سر دستش را در موهایم کرد و ضربه ای به سرم زد و رفت آنطرفتر ایستاد طوری که من او را ببینم. من او را دیدم و او همان همکلاسیم بود که گفتم . در این حال کتابی جلوی روی من بود و من می خواندم آخرمن اهل مطالعه زیاد هستم. مو هایم که الان کوتاه است بلند بود. بعد از اینکه او را دیدم باز هم نگاهم را متوجه کتاب خواندم کردم و ظاهرا پیش خودم فکر میکردم که خوب دیگر او الان اینجاست. بعد به پائین نگاه کردم دیدم روی کف اتوبوس زیر پاهایم یک ظرف توت فرنگی هست که یک طرف توت فرنگی ها دراثر بودن زیاد در آب لهیده شده بود. به دیگران از جمله بغل دستی ام که ظاهرا آقایی بود گفتم اینقدر این توت فرنگی ها را نخوردید که یک طرف آن لهیده شده است.

 

تعبیر خواب : خواسته تان را فریاد بزنید!

هنگامی که معنای ظاهری نمادها را مد نظر قرار می‌دهیم،‌به تفسیری می‌رسیم که خود شما احتمالا آن را درک کرده‌اید. اتوبوسی که مسیری که خودش می‌خواهد را می‌رود. چرا؟ یک بار هم شما فریاد بزنید و بگویید از راهی که من می‌خواهم برویم. وانمود به کتاب خواندن می‌کنید در حالی که دلتان جای دیگری است. چرا؟ بلند شوید و از فرصتی که دارید بهره‌مند شوید. توت‌ها لهیده شده،‌چون شما وقتتان را صرف انتظار کشیدن کرده‌اید.

دوست خوبم،‌ در این تعبیر، رویا نشان می‌دهد شما فرصت‌ها را می‌سوزانید و لازم است قدر لحظات گرانبهایی که برایتان بوجود می‌آید را بدانید و از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید. توت‌ها را پیش از آن که خراب شوند،‌ میل کنید.

فکرهای باطل را دور برزید/ آن‌ها ترمز زندگی شما هستند

هنگامی که به معنای پوشیده نمادها نگاه کنیم،‌ با فردی روبرو می‌شویم که امیدهای واهی و خیال‌بافی‌های ذهنی در او تبدیل به نیرویی مقاوم شده‌اند تا مانع از تحرک و پویایی او شوند.

کلماتی که در ذهن می‌گویید: «او الان اینجاست» بیانگر وهمی است که باعث می‌شود سرجایتان بنشنید و کتابتان را بخوانید، یعنی رویه و رفتار همیشگی‌تان را ادامه دهید. دوست خوبم، آن فرد نماد ذهنیت‌ها و خیالاتی است که در حقیقت شما را بر جا نگه می‌دارند. بنابراین،‌ رویا نمایشگر سبک رفتاری است که باعث متوقف ماندن شما می‌شود. مثال برای این دست فکرها زیاد است. دخترانی که سال‌ها در انتظار بازگشت عشقشان می‌نشینند و فرصت برای زندگی سالم را از دست می‌دهند. افرادی که سال‌ها و با آرزوی ترفیع برای مدیران استثمارگرشان کار می‌کنند و…

در این حالت سوار بر اتوبوسی هستید که خودش مسیرهای را انتخاب می‌کند. تعبیر خواب اتوبوس نگرش جمعی است. اینجای خواب نشان می‌دهد،‌حالت انفعالی شما منجر می‌شود تا همانند شاخه درختی که همراه با جریان نهر پیش می‌رود، شما تحت تاثیر تفکرات و خواست‌های پیرامونتان رفتار کرده و در حقیقت تحت تاثیر فرهنگ محیط، رویه‌ای منفعل و پذیرا داشته باشید.

اما، توت فرنگی فرنگی میوه‌ای ادرار آور است و لهیده شدن آن‌ یعنی فکرهایی که از حرکت بازتان می‌دارند تا به امید این باشید که شرایط بهتر شود یا به مراد دلتان برسید. توت فرنگی‌ها زیر پای شما هستند و تعبیر خواب پا ابزار حضور یافتن در موقعیت‌هاست. این شما هستید که می‌توانید تصمیم بگیرید به سمت کدام اهداف حرکت کرده؟ سراغ چه موقعیت‌هایی بروید؟ و چه کارهایی را انجام دهید؟ بنابراین، انتظار از دیگران را کنار بگذارید، خیال‌های واهی را رها کنید و بدانید این شما هستید که باید مسئولانه زندگی‌تان را بسازید.