تعبیر خواب تنگ آب پر از یخ بود

تعبیر_خواب-تنگ-ماهی
پس از هر سختی آسانیست

سمن :

دیشب خواب دیدم که دارم به یه تنگ ماهی نگاه میکنم، تنگ نسبتا پهنی بود. توش فقط یدونه ماهی بود…ماهی شبیه ماهی قرمز بود اما رنگش قرمز نبود…شاید خاکستری تیره یا شاید سبز تیره بود…

متوجه شدم که توی تنگ پر از یخ خرد شده هستش… یعنی آب و یخ باهم بود و اون ماهی کوچک هم با سرعت زیادی بین یخ ها حرکت میکرد.

برای اینکه اون یخها آب بشه…شروع کردم به پر کردن تنگ با آب گرم. آنقدر آب ریختم که تنگ پر شد و سرریز شد….البته دهانه تنگ خیلی باریک و تنگ بود اما سرریز شد و ماهی هم از توش پرید بیرون.

من یکم صبر کردم تا ماهی از جنب جوش در بیاد تا دوباره بتونم آروم بگیرمش و برگردونمش به تنگ آب.

ماهی رو برگردوندم اونم دوباره شروع کرد به شنا کردن…انگار که خیلی از یخها آب شده بودند.

 

تعبیر خواب :

آیا می توان پولاد آبدیده را با نرمش به دست آورد؟ آیا می توان بدون لهیب کوره آهنگری، داسی خوش فرم و کارآمد ساخت؟ آیا می شود بدون استرس و آدرنالینی که تولید می کند، به بلندای صخره ای صعب العبور صعود کرد؟

گره شما همینجاست که متوجه نیستید، برای حل مسئله تان لازم است تند و تیز بود و پتک بر آهن تفدیده کوبید تا مقصود حاصل شود.

در رویای شما، ماهی دارد راه را نشان می دهد، اگر محیط را یخ رکود فراگرفته است، باید بر شتاب خویش افزود، تقلای بیشتر کرد تا مشکلات رفع شوند. تنگ آب اشاره به محیطی دارد که نیازمند توجه و رسیدگی شماست. البته درب تنگ حالتی تنگ دارد تا نشان دهد لازم است برای رسیدن به مقصود فشار آورد، سخت کوشید و کوتاه نیامد.

اما، عملتان در خواب صحیح است. آب نماد زاینده است و زمانی که به درون تنگ می ریزید، لهیب کوره را می افزایید تا با افزایش تنش، محیط آمده تغییر شود. این که صبر می کنید تا ماهی بعد از پریدن از تنگ آرام بگیرد، مرحله دوم کار را نشان می دهد. پس از فشاری سخت باید منتظر نشست تا شرایط سامان بگیرد. و بعد ماهی درون تنگ خود به شرایط نرمال باز خواهد گشت.

برای این خواب می توان مثال های بیشماری زد. یک نمونه آن برنامه ریزی فشرده و سفت و سخت آمادگی پیش از کنکور است و بعد استراحتی که فرد روزهای قبل از کنکور به خود می دهد. مثال دیگر تمرینات فشرده بدن سازی تیم است که با نزدیک شدن به شروع فصل مسابقات از شدت آنها کاسته می شود. یک مثال هم حرارت شدید برای پخت برنج است که بعد از آبکشی، دیگ را روی شعله کم می گذاریم تا غذا جا بیافتد.

قانون طبیعت یکسان است. اگر درب تنگ بسیار تنگ است، باید فشار زیادی بیاورید تا امور از مرحله رکود خارج شده و بعد زمان دهید تا هر چیز سرجای خودش قرار بگیرد.