تعبیر خواب استادم قصد تجاوز داشت

تعبیر خواب تجاوزفاطمه :

با سلام و خسته نباشید
تعبیر خوابهای شما برای من جالبه, گاهی هم خودم چون در این زمینه دوست دارم مطالعه کنم روی تعابیرشون فکر میکنم… ممنون میشم تفسیرخوابمو بگین.
توی خواب دیدم دارم با استادم که اقا هستن حرف میزنم که یکهو به طرفم حمله کرد و قصد تجاوز داشت. منم ازش فرار میکردم.
من برای خودم یه تفسیرایی کردم ولی نمیدونم درست فکر کردم یانه!
ممنون میشم معنیشو بهم بگین
با تشکر و سپاس

تعبیر خواب :

با سلام
تفسیر علمی خواب شما :
یادبگیرین تعامل با دیگران علاوه بر همدلی و تفاهم نیازمند آمادگی برای دفاع و تقابل هم هست. تعبیر خواب تجاوز تلاش برای تحت تاثیر و نفوذ قرار دادن غیر منطقی است. استاد شما متاسفانه شبیه اکثر اساتید ایرانی رگه هایی از متکلم وحده بودن دارند. شاید وارد گفتگو بشوند، ولی خروجیش دیکته کردن دیدگاه است.
به هر ترتیب، تعبیر خواب فرار عدم روبرو شدن با مسئله است. دوست خوبم اگر قصد دارید مسائل زندگی را حل کنید، راهش رو برو شدن با آنها و درگیر چالش شدن با آنهاست. خواب نشان می دهد زمانی که پای رفتار سلطه گرانه طرف مقابل پیش می آید شما واکنشی انفعالی دارید و به قول معروف پا پس می کشید. جسارت و اعتماد به نفستان را افزایش دهید و قدرت نه گفتن را بیاموزید.

فاطمه :

خیلی ممنون از تفسیرتون, کاملا درست گفتین. من آدمی هستم که متاسفانه توی مشکلات همیشه پا پس میکشم! و استادم دقیقا همانطورکه گفتین آدم سلطه جوییه !
من اتفاقا متوجه هستم که کار شما تعبیرخواب معمولی نیست و با تخصص علمی همراهه. برای کارتون ارزش زیادی قایلم و بهتون تبریک میگم که تونستین اینکارو بکنین و میدونم  که روش خیلی وقت گذاشتین، چون این کار به خصوص نیاز به مطالعات روانشناسی و چیزای دیگه هم داره که وقتگیره و اینکه این نشون میده شما آدمها و جامعه ای رو که توش زندگی میکنین رو خوب میشناسین.