درخواست تعبیر خواب

درخواست تعبیر خواب

 

برای درخواست تحلیل خواب مبلغ ۱۵ هزار تومان را به حساب زیر پرداخت کنید و  رسید پرداخت را به همراه شرح خواب به [email protected] ارسال فرمایید یا در تلگرام پیام خصوصی بگذارید:
pendar_no@
صاحب حساب: فرخ فتحی زاده ناصری
شماره کارت: ۵۸۱۳-۴۴۵۴-۹۹۱۳-۶۰۳۷
بانک ملی

 

انواع خواب را بشناسیم

یک- خواب صادق

این نوع خواب بسیار کوتاه و غالبا تک شاتهایی است که درست قبل از بیدار شدن می بینیم. پیام خواب صادق یا افشاگرانه یا پیشبینی و پیشگویی است.

دو- خواب معمولی

این نوع خواب همان چیزی است که هر شب می بینیم و بعضی وقتها آنها را بیاد می آوریم. خواب معمولی پاسخی برای گره ذهنی به دست می دهد؛ یعنی بر خلاف باور رایج، این نوع خواب خبر از آینده نمی دهد. البته شاید در آن نمادهایی باشد که فردا رخ دهند، ولی پیام خواب معمولی آینده بینی نیست. خواب معمولی به گره ذهنی و راه حل رفع آن می پردازد. مثلا، به شما می گوید دلیل مشکلاتی که با همسرتان دارید چیست؟ یا نشانتان می دهد برای رسیدن به هدفتان چه باید بکنید؟
بنابراین، پیام خواب معمولی در حکم کلیدی طلایی برای گشودن راز مشکلی است که چه بسا سالها شما را گرفتار کرده و با این کلید یاد می گیرید چگونه از مشکلتان رهایی یابید.

خواب معمولی آینده بینی نیست

دیدن خواب شکستن دندان به معنای مرگ شخص عزیزی نیست. تعابیر رایج را دور بریزید. شکستن دندان به معنای گرفتار ناکامی و وضعیت عدم موفقیت شدن است. حال اگر در خواب دندانتان بشکند و شما نزد دندان پزشک بروید، یعنی آدمی هستید که در موقعیتهای بغرنج مسیر منطقی حل مسئله را دنبال می کنید.
برخی افراد هستند که یکی از نمادهای درون خوابشان یک یا چند روز بعد رخ می دهد. با خود می گویند: خوابم تعبیر شد. رخ دادن یک نماد چه ربطی به تعبیر خوابتان دارد؟ اگر در رویا ببینید فلان آشنا در حال رانندگی عجولانه تصادف می کند و فردا تصادف کند، شما رویای صادق ندیده اید. پیام خواب با آوردن تصادف آن فرد در خوابتان قصد داشته به شما بگوید، اگر مانند آن فرد طرز تفکر نادرستی داشته باشید و شتابزده عمل کنید، گرفتار عواقب آن خواهید شد. تصادف واقعی آن فرد مصداقی برای صحت پیام خواب است، نه تعبیر آن.
به هر حال، هزاران اتفاق را در عالم رویا می بینیم که هیچکدام در جریان زندگیمان رخ نمی دهند. پس، بارش باران در دو جمعه متوالی را به معنای باریدن باران در تمام جمعه ها تفسیر نکنید.

 

«پازل معنایی» حلقه مفقوده «روانشناسی تحلیلی» است. تجزیه رویا به نمادها و بازچیدمان داستان رویا بر اساس معنی نمادها راه صحیح تحلیل رویاست که انقلابی در درمان و تعالی انسان می گشاید.

۶ نظر

 1. سلام… ممنون بابت سایت خوبتون و تعبیر خوابهای درست و بجاتون… ان شالله که هرچه زودتر امکان ارسال خواب و استفاده از تعابیرتون فراهم بشه…

 2. سلام، به خاطر تعبیر خوابم بی نهایت ممنونم، فکر میکردم چهار انگشتر و چهار نارنگی ازآمدن ۴ خواستگار برایم خبر می دهد. در مورد احساسات هم حق با شماست ، از نظر احساسی هم دچار مشکل شده ام .

 3. با سلام، من ٢ روز پیش شرح خوابم و تصویر رسید پرداخت ١۵٠٠٠ تومان را برای شما ایمیل کردم و تا الان هیچ پاسخی دریافت نکردم که لااقل مطمئن بشم شما ایمیل من رو دریافت کردید یا خیر. لطفا بفرمایید چند روز باید منتظر جواب ایمیلم و تفسیر خوابم باشم و اگر لطف بفرمایید وقتی إیمیلی دریافت میکنید یک جوابی به فرستنده بدید که مطمئن بشه ایمیل دریافت شده. ممنون

 4. با سلام ، ممنون بخاطر تعبیرخواب قبلیم، راستش قبل عید خواستگاری داشتم که به سرانجام نرسید، چندماه پیش خواب دیدم یه انگشتر به انگشت دارم که برای انگشتم بزرگ بود، ترسیدم بیفته گذاشتمش تو جیبم، همون لحظه دیدم چهارتا انگشتر دیگه کف دستم دارم که یکی از اونها از بقیه درشت تر بود .
  چند هفته قبل هم خواب دیدم درخت کوچک پرتقال که تو حیاط داریم و تا حالا میوه نداده ، چهارتا نارنگی آورده ، از دیدنشون تعجب کردم و خوشحال شدم ، یکی یکی نارنگی ها رو بررسی کردم ، سه تا تاحدودی شبیه هم بود ولی چهارمی درشت تر بود و خالی روش بود، چیزی که منو متعجب کرد این بود که شاخه های بالای نارنگی رو زده بودند و من با خودم گفتم درختی به این کوچکی اینهمه نارنگی آورده اگر شاخه های بالاییش رو نمی زدند مطمئنا نارنگی های زیادی می آورد .با خودم گفتم نچینم تا مادرم هم بیاد ببینه و خوشحال شه ، دیدم بشقاب کنار درخت هست که یه نارنگی توشه و انگار یه نارنگی یا بیشتر هم خوردند و پوستش تو بشقاب بود ، من نارنگی توی بشقاب را برداشتم و پوست کندم و درحالی که به دستشویی میرفتم خواستم نصفش کنم که مدام تو دستم نارنگی زیاد می شد، همین که داشتم نارنگی میخوردم ( نمیدونم خوردم یا نه ) مردی که شبیه داییم بود وارد حیاط شد من با دیدنش انگار ترسیدم و نارنگی از دستم افتاد .
  ممنون میشم برام تعبیرش کنید .

  • خواب انگشترها: تحیر و واماندگی شما به دلیل برخورد احساسی تان است.سلاح عقلانیت در امور را به دست گیرید تا بتوانید خواسته هایتان را محقق کنید.
   برای توضیحات بیشتر یا فرستادن خواب جدید به لینک ارسال خواب در فهرست سایت مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code