درخواست تعبیر خواب

از رویاهای معمولی چیزهای بیشتری می‌آموزیم… پیشداوری ما درباره رویا (این که رویا معنی خاصی ندارد) احتمالا دنباله همان سنت قدیمی بدویان است که رویاهای معمولی را در خور توجه نمی‌دانند… در تک تک رویاهای معمولی… کارکرد راهنمایانه و تلاش برای حل کردن مسئله دیده می‌شود.

(کارل گوستاو یونگ، تحلیل رویا، ترجمه رضا رضایی،۱۳۸۲)

هزینه تحلیل- با توجه به حجم خواب و بافت نمادها- ۲۰ الی ۵۰ هزار تومان است. چنانچه علاقمند به تحلیل رویای خود هستید، شرح دقیق آن را به آدرس تلگرامی [email protected] ارسال کنید تا شرایط و هزینه تحلیل برایتان ارسال شود.

۶ نظر

 1. سلام… ممنون بابت سایت خوبتون و تعبیر خوابهای درست و بجاتون… ان شالله که هرچه زودتر امکان ارسال خواب و استفاده از تعابیرتون فراهم بشه…

 2. سلام، به خاطر تعبیر خوابم بی نهایت ممنونم، فکر میکردم چهار انگشتر و چهار نارنگی ازآمدن ۴ خواستگار برایم خبر می دهد. در مورد احساسات هم حق با شماست ، از نظر احساسی هم دچار مشکل شده ام .

 3. با سلام، من ٢ روز پیش شرح خوابم و تصویر رسید پرداخت ١۵٠٠٠ تومان را برای شما ایمیل کردم و تا الان هیچ پاسخی دریافت نکردم که لااقل مطمئن بشم شما ایمیل من رو دریافت کردید یا خیر. لطفا بفرمایید چند روز باید منتظر جواب ایمیلم و تفسیر خوابم باشم و اگر لطف بفرمایید وقتی إیمیلی دریافت میکنید یک جوابی به فرستنده بدید که مطمئن بشه ایمیل دریافت شده. ممنون

 4. با سلام ، ممنون بخاطر تعبیرخواب قبلیم، راستش قبل عید خواستگاری داشتم که به سرانجام نرسید، چندماه پیش خواب دیدم یه انگشتر به انگشت دارم که برای انگشتم بزرگ بود، ترسیدم بیفته گذاشتمش تو جیبم، همون لحظه دیدم چهارتا انگشتر دیگه کف دستم دارم که یکی از اونها از بقیه درشت تر بود .
  چند هفته قبل هم خواب دیدم درخت کوچک پرتقال که تو حیاط داریم و تا حالا میوه نداده ، چهارتا نارنگی آورده ، از دیدنشون تعجب کردم و خوشحال شدم ، یکی یکی نارنگی ها رو بررسی کردم ، سه تا تاحدودی شبیه هم بود ولی چهارمی درشت تر بود و خالی روش بود، چیزی که منو متعجب کرد این بود که شاخه های بالای نارنگی رو زده بودند و من با خودم گفتم درختی به این کوچکی اینهمه نارنگی آورده اگر شاخه های بالاییش رو نمی زدند مطمئنا نارنگی های زیادی می آورد .با خودم گفتم نچینم تا مادرم هم بیاد ببینه و خوشحال شه ، دیدم بشقاب کنار درخت هست که یه نارنگی توشه و انگار یه نارنگی یا بیشتر هم خوردند و پوستش تو بشقاب بود ، من نارنگی توی بشقاب را برداشتم و پوست کندم و درحالی که به دستشویی میرفتم خواستم نصفش کنم که مدام تو دستم نارنگی زیاد می شد، همین که داشتم نارنگی میخوردم ( نمیدونم خوردم یا نه ) مردی که شبیه داییم بود وارد حیاط شد من با دیدنش انگار ترسیدم و نارنگی از دستم افتاد .
  ممنون میشم برام تعبیرش کنید .

  • خواب انگشترها: تحیر و واماندگی شما به دلیل برخورد احساسی تان است.سلاح عقلانیت در امور را به دست گیرید تا بتوانید خواسته هایتان را محقق کنید.
   برای توضیحات بیشتر یا فرستادن خواب جدید به لینک ارسال خواب در فهرست سایت مراجعه کنید.