تراشیدن مو

BFP63T SOA-63935 : Bald head man MR#400علی:

با سلام و عرض ادب،در خواب دیدم عمویم مو های مرا با ماشین اصلاح آرایشگاه ها از ته زد و من کچل شدم.ضمناً چند هفته پیش هم دیدم که مو هایم را می تراشند.حال تفسیر این خواب ها چیست.با تشکر

تفسیر:

گاه بزرگترها به اسم بزرگتری ما را از حق لذت بردن و بهره مندی از مواهب زندگی محروم می کنند. گاه مدیر ما به اسم دلسوزی مانع از رشد حرفه ای مان می شود و… در چنین مواقعی باید درک کنیم که حرف شنوی هم جایی و مکانی دارد.
تحت تاثیر توقعات و انتظارات دیگران نیازهایتان را فرو نکاهید. ما به این دنیا پا گذاشته ایم تا از نعمت های حلال خدا بهره مند شده، از نردبان فرصت های شغلی بالا برویم و فقط حواسمان باشد، آدم بودنمان را گم نکنیم.
دوست عزیز، تراشیدن مو به معنای چشم پوشیدن از بهره های دنیاست. به همین دلیل نیز حجاج سرهایشان را می تراشند تا بگویند نفس را از تمنای دنیا پاک کرده اند. اما، این که عموی شما، نماد فرد صاحب نفوذ، سرتان را می تراشد، نشان دهنده این معناست که تحت تاثیر بزرگتر خود از مواهب دنیا چشم می پوشید و بر خود سخت می گیرید.
دوست عزیز، چرا ما باید از آن چیزی که خدا برایمان حلال کرده است، بهره نبریم؟ به خاطر باورهای نادرست و خواست دیگران، حلال را بر خود حرام نشمرده و از آنچه خداوند روزیتان کرده است به درستی بهره مند شوید. پرهیزگاری همیشه چشم گفتن نیست، در برابر حق -و فقط حق- سر فرود آوردن است.