بوسه بر گلو

navaحقیقت:

سلام دوباره من باز هم خواب نامزدم رو دیدم اگر این خواب رو هم تعبیر کنین ممنون می شم.
خواب دیدم مثل اینکه جایی شبیه فرودگاه یا ترمینال منتظر نامزدم هستم وفتی اومد بغلم کرد و گردنم رو بوسید. به هر شکلی بود اکی کردیم و به سمت خونه ما راه افتادیم تو راه به یک مغازه لوازم آرایشی رفتیم و واسه من یه چیزهایی خریدیم قرار شد من جلوتر برم خونه بعد اون بیاد من رسیدم خونه مامانم پرسید که همسرت عکس العملش جلوی تو چی بود؟ درست همون لحظه نامزدم بهم زنگ زد که من دستم رو جلوی تلفن گرفتم و آرام گفتم اگه دوستم نداشت اونجوری بغلم نمی کرد و گلومو نمی بوسید که نامزدم از اون ور گفت با کی حرف می زنی و چی می گی؟ سربع گفتم تو زودتر بیا اینجا جان من.
وقتی اومد گفتم تو چرا حتی یک ساک هم برنداشتی ؟ گفت چون تو خونه شما حوله حمام و لیف و یکی دو دست لباس دارم تازه ببین چند دست لباس رو هم پوشیدم اومدم. خلاصه اومد تو و یک لباس راحت پوشید. خونه ما پر از فامیل نزدیک بود و من در حالیکه داشتم پا به پاش می اومدم و دستم رو به هر جایی که لامپ بود می زدم روشن می شد ( یعنی به پریز دست زده نمی شد) و با اینکه به شهر ما اومده اما گویا شب می ره جایی که انگار خونشونه بعد ما با هم رفتیم فرودگاه و نامزدم تاریخ برگشتشو عقب انداخت . نامزدم دست منو محکم گرفت و گفت بیا بریم یه کافی شاپی جایی یه چیزی بخوریم. نمی دونم چی شدکه انگار من فردای اون روز ( مثل روزهایی که صبح و یا ظهر یکیمون با هم تماس می گرفتیم) ساعت ۱۱ صبح به بعد یه اس ام اس زدم بهش و منتظر جواب بودم و گویا خیلی منتظر بودم حتی تو اس ام اس ازش سوال کردم که تو چه جوری متوجه تغییر رنگ موی من نشدی؟ وقتی هم که بیدار شدم احساس کردم که هنوزم منتظر جوابش بودم ….. این رو هم بگم که تو خواب ما با هم خیلی صمیمی بودیم و هر دومون حسابی دلتنگ هم بودیم………
لطفا تعبیر کنین خواهش می کنم……… تورو خدا.

تفسیر:

این خوابتان موضوع را روشن کرد. البته از خواندن آن خوشحال نخواهید شد. دوست خوبم، در خواب قبلی تان هنگام بیهوشی دستتان در دست نامزدتان بود و دکتر به شما پاسوری با کلمه solve را نشان داد و در این خواب نیز شما هر اتاقی که دست می گذارید، لامپ روشن می شود. موضوع اینجاست که اگر شما بخواهید کنه مسئله را دریابید، کاملا می توانید از عهده آن برآیید؛ اما به هیچ عنوان حاضر به روبرو شدن با واقعیت نیستید. واقعیتی که می تواند سخت ناراحتتان کند. راحت بگویم، نامزد شما سه ویژگی منفی دارد که ریشه مشکل شما نیز ناشی از همین سه ویژگی است: راحت طلبی، لذت طلبی و خودبینی. فردی که فقط به دنبال راحتی و عیش خود است و هیچ وقعی به نظر دیگران نمی دهد. آیا شما متوجه این خصوصیات اخلاقیشان نشده بودید؟!
بعید می دانم مشکلی که پیش آمده ریشه در خطای نابخشودنی شما داشته باشد. به نظر خانواده تان بیشتر توجه کنید. دلبستگی زیاد هم می تواند آدمی را مبتلا کند. دوست عزیز، خرید لوازم آرایش برای شما، پوشیدن چند دست لباس روی هم به جای برداشتن ساک، تقاضا برای رفتن به کافی شاپ، متوجه تغییر رنگ مویتان نشدن و پاسخ ندادن به اس ام اس شما نشانه هایی است که فردی لذت طلب و بی توجه به حال غیر را نشان می دهد. آدمی که احساسات آنی اش او را به حرکت در می آورد.
در نقطه مقابل، بوسیده شدن گردن شما، نماد غیرتی است که در شما تولید شده تا دلبستگی تان به وی را حفظ کنید. گاه گلی که لمس می شود، مهر بندگی محبوب را بر جان خویش می نشاند، غافل از این که محبوب سر در سودای دیگری دارد.
به هر ترتیب، ذهنتان را از وابستگی های گمراه کننده رهایی داده و با دیده ای منطقی بنشینید و تمام جوانب مسئله را مرور کنید، آفتاب حقیقت خودش بر آسمان دیده تان طلوع خواهد کرد.

۸ نظر

 1. سلام از مردی خوشم میاد واین خوابو دیدم که پریشونم کرده
  نرسیده به بیمارستانی سرراهی که خبردادن خواهرکوچیکم بستری شده توش برفه کلا
  یهو چشمم خورد به سمت راستم که یه اقای آشنا بود میخواست باهام بیادبعد
  دوستم یه چیزی تو گوشم گفت
  برف ورداشتم که پرت کنم سمت خواهرش
  البته تقریبا به شوخی
  یهویی برفه از دستم میفته رو لباس خودم افتادم رو برف
  بلند شدم دیدم جای برفی که انداختم یه لک کوچولو شده
  خواهر دوستم داشت از سمت چپ میرفت
  اون اقاهه هم اومد پیشمون ولی دوستم یه چی تو گوشم گفت که اصلا نفهمیدم چی گفت ولی بخاطر این حرف هرچقد پسره نگاه کرد دنبالش نرفتم اما تمام حواسم بهش بود

  • برای اجتناب از سوء تفاهم‌ها یا برداشت‌های نادرست روی مسائل تامل بیشتری کنید. بعضی واقعیات مثل روز روشن هستند. آدم به سادگی آن‌ها را می‌فهمد؛ اما مسائلی هم هستند که لازم است برای فهمشان به نشانه‌ها توجه کنید. شما در این قسمت کار مشکل دارید. گاه برف روی واقعیات را می‌پوشاند، گاه صدایی می‌شنوید و برای تشخیص آن باید دقیت بیشتری کنید. دوست خوبم،‌ از پوسته ظاهر مسائل عبور کرده و به عمق معنایی آن‌ها راه بیابید. سطحی اندیشی عاطف ویرانگری است. آدم سطحی اندیش دست به اعمالی می‌زند که نتیجه آن‌ها را نمی‌داند. به سادگی تحت تاثیر خواست دیگران قرار می‌گیرد و مدیریت زندگی برایش سخت می‌شود. عمیق بیاندیشید تا تصمیماتتان محکم و مستدل شود.

 2. من دختری رو دوست دارم ولی اون منو نمیخواد و خوابشو دیدم که گلوشو بوسیدم تعبییر این خواب چیه؟

  • گردن عزم و عصبیت را نشان می دهد و بوسه یعنی درک و همدلی. شما برای خواست آن زن احترام قائل هستید و در نتیجه می توانید پا روی دلتان بگذارید و طرف مقابلتان را درک کنید.
   دوست عزیز، چاره ای نیست. گاه امور بر وفق مراد ما نمی گردند. اگر آن زن شما را نمی خواهد، واقعیت را بپذیرید و فردی را بیابید که شما را همان گونه که هستید بپذیرد و صادقانه دوستتان داشته باشد.
   به کارگاه آموزش تعبیر خواب بپیوندید: http://goo.gl/V6XrVV

 3. سلام
  چه جالب تقریبا خواب ایشون شبیه خواب منه,یعنی توی همین مایه هاست,
  من دیدم با هم کلاسیم (پسره) دارم حرف میزنم, بعد یکهو اون دستمو گرفت و توی دستش نگه داشت,
  منم مقاومت نکردم,ولی کمی تعجب کردم.چون ایشون رفتار خیلی سنگین و موقری هم داره.من فک کردم چون زیاد بهش فک میکنم خوابشو دیدم!علاقه یکطرفه!!!
  پس این یعنی علاقه من بهش بیهودست,
  و اولش فک کردم به این معنیه که اون میخاد أزم حمایت کنه, یا بهم کمک کنه,چون قبلا هم توی مورد درسی أزش کمک خواستم.
  راستی ممنون برای مطالب و تعابیر خوبتون

  • خنیاگری رفتار آن جوان در ذهنتان ابرهای خیال را پدید آورده تا زیر باران رویا مدهوش شوید. دوست خوبم، خودتان اشاره کرده اید که تحت تاثیر رفتار فرد قرار گرفته اید. پس، ذهنتان را از رویا خارج و وارد جهان واقعی شوید.
   برای دریافت توضیحات بیشتر یا فرستادن خواب جدید به لینک ارسال خواب در بخش فهرست سایت مراجعه کنید.

 4. سلام.خوبید.من یک نفر رو دوست دارم خودش با خبر نیست در خواب دیدم از ی کوچه باریک رد شدیم اون دستشو انداختم دور کمرم و منم گردنشو بوسیدم .تعبیرش چیه

  • کمی به خودتان نگاه کنید. چقدر دارید انرژی می‌گذارید و همه جور تقلایی می‌کنید. در عرفان، بسیارند افرادی که چند دهه از زندگی را وقف یک جا نشستن و تمرکز روی هیچ می‌کنند. می‌دانید چرا؟ چون عاشق اند، نه عاقل. برای تلاشهایتان برنامه و هدف مشخص داشته باشید. تقلای بی برنامه عین بیهودگیست.
   برای دریافت توضیحات بیشتر یا ارسال خواب جدید از مسیر ارسال خواب در قسمت فهرست بالای سایت پیروی کنید.