تعبیر خواب ۳ خوابه و ۲ تخت دو نفره

تخت-تخت دونفرهستاره:

با سلام من امشب حدود ٢:٣٠ صبح خواب دیدم که همسرم تخت خواب ما را به منزل برادر شوهرم فرستاده و من دیدم جاری من که به تازگی باردار است ان را در یکی از اتاق های منزلش گذاشته. من داخل ان اتاق را نگاه کردم غیر از تخت ما که ابعادش کوچک تر از حد عادی دیده میشد یک تخت بزرگ دو نفره هم در ان اتاق قرار داده بودند و در ضمن منزل جاری من دو خوابه است و من ان را سه خوابه دیدم، من در خواب ناراحت شدم دوست نداشتم همسرم تخت ما را به او بدهد در ضمن رابطه من با جاریم زیاد خوب نیست و ضمنا همه ما از لحاظ اخلاقی ادم های درستی هستیم.
نکته مهم تر اینکه همسر من امشب باید با هواپیما به تهران میامد من خوابم برد چون من یک پسر کوچک دارم که موقع خواباندن او خوابم برد و به او زنگ نزدم پروازش اخر شب بود، من با این خواب وحشت زده از خواب بیدار شدم و دیدم او هنوز نیومده و بسیار نگران شدم در همین فاصله بود که او کلید را داخل در انداخت و بسیار عصبانی بود و حرفهایی به من زد که تابحال نزده بود، گفت ازت حالم بهم میخوره ! بهانه اش هم این بود که من چرا بهش زنگ نزدم و من الان ساعت ٣:٣٠ صبح اینجا نشستم و گریه میکنم.ممنون از لطفتان.

تعبیر خواب :

تغییر از خود شما آغاز می شود. انسان هوشیاری هستید؛ اما احساساتی بودنتان باعث می شود، نتوانید تصمیمات درستی بگیرید. انسان زمانی که برانگیخته است، مگر می تواند جمع بندی درستی از مسائل داشته باشد و راهکار مناسب برای حل مشکلات زندگی اش را در پیش بگیرد؟ طبیعی است که قادر به این کار نیست. آدم هوشیاری هستید، اگر بتوانید احساساتتان را مهار کنید، می توانید زندگی تان را به نحو احسن مدیریت نمایید. خواب این را به شما می گوید!
لابد تعجب کردید؟ بله، انتظار داشتید خواب درباره همسرتان باشد. البته نکته بسیاری مهم و کلیدی درباره شخصیت همسرتان را بر ملا کرده است؛ اما ابتدا اجازه دهید ببینیم درباره خود شما چه گفته است. تعبیر خواب عدد دو (تعداد تخت ها) سوی چپ و راست و تمامیت وجودتتان را نشان می دهد که تحت تاثیر احساسات (عدد سه که تعداد اتاقهاست) قرار گرفته است. تعبیر خواب ۳ احساسات است. به این ترتیب، در حالی که شما نگاه می کنید، یعنی هوشیار هستید و متوجه نادرستی شرایط می شوید، ناراحتی تان مانع می شود تا بتوانید تصمیم درستی اتخاذ کنید. ناراحتی عصبیتی را نشان می دهد که فرد مانند لاکپشت سر در لاک خود فرو برده و به جای بیان مشکل و تلاش برای رفع آن، بغض را در سینه می فشارد.
دوست خوبم، این راهش نیست. احساساتتان را مهار کنید و با درایت به سمت شناسایی و حل مشکلاتتان پیش بروید. آیا متوجه این معنا شدید؟ امیدوارم این طور باشد. پس حال به خود مشکل بپردازیم:
همسرتان تخت خواب شما را به برادرش بخشیده است. تخت دو نفره جایی برای بهره دادن و بهره بردن، به اوج رساندن و به اوج رسیدن است. تعبیر خواب تخت دو نفره توجه به منافع متقابل و وضعیت برنده برنده است. زمانی که همسرتان تخت خوابتان را می بخشد، یعنی او شخصیتی دارد که متکی به نگاه دیگران است. او می خواهد تا دیده شود. حاضر است داشته هایش را نثار کند تا مورد توجه قرار گیرد؛ و زمانی که به انتظاراتش پاسخ مثبت داده نشود، بر می آشوبد و مانند کودکی پرخاشگر همه چیز را می شکند تا بگوید: تو حق نداشتی به من کم توجهی کنی!
ستاره عزیز، به جای زانوی غم بغل کردن، این ویژگی های همسرتان را بشناسید و به تدریج او را به سمت درست و رهایی از خواست های کودکانه هدایت کنید. برای مثال، بعد از آن قضایا و زمانی که اوضاع آرام گرفت، کار درست توضیح دلیل تماس نگرفتنتان بوده است. آگاهی را قطره قطره در ذهن همسرتان بچکانید تا در مسیر بلوغ حرکت کند.

پاسخ ستاره:

سلام و سپاس خدمت شما
از تفسیر هوشمندانه و دقیق شما سپاسگزارم، بی شک شما یک استعداد درونی برلی علم تعبیر خواب دارید. از وقت ذیقیمتی که گذاشتید بی اندلزه ممنونم.
خوشبختانه اوضاع خوب است. راهنمایی های شما را حتما به کار میگرم
خداوند همراهتان باشد.