تعبیر خواب نماز خواندن با چادر سفید

چادرزهرا:

سلام وقتتون بخیر.خواب دیدم با یک چادر سفید در حال نماز خواندن هستم که ابتدا جهت قبله را متمایل به چپ ایستاده بودم و پس از قامت بستن رو به قبله و متمایل به راست نمازم را خواندم که نماز صبح بود.

تفسیر:

در مسیر زندگی، مراقب باشید مسیر اهدافتان را گم نکرده و زمانی که مرتکب خطای در مسیر می شوید، آن را اصلاح نمایید. پذیرش اشتباه و اصلاح وضعیت ویژگی ممتازی است که انسان موفق را از آدم شکست خورده متمایز می کند.
در رویای شما، چادر پوسته ای است که پیرامون خود دارید. گاه پوسته از ماهیت حفاظتی خود خارج شده و تبدیل به یک مانع می شود. به گونه ای که فرد قدرت تغییر را از دست می دهد. در رویا، چادر سفید اشاره دارد که مراقب باشید، لایه های حفاظتی ذهنتان از کارکردشان خارج نشده و باعث انجماد ذهنی تان نگردند. فرد متعصب حق را می بیند، اما آن را نمی پذیرد.
اما، تعبیر خواب صبح نماد شروع روشنایی و آگاهی است. طبیعی است که در گرگ و میش هوا آدم مرتکب خطا در تشخیص شود. بنابراین، باید سهل گیر باشد، مسئولیت خطایش را پذیرفته و آن را رفع نماید. تعبیر خواب نماز پذیرش طریقت و پیروی از آن است. اما قبله در حقیقت مسیر هدف فرد است. قبله حکم چراغ راهنمایی به سمت هدفی را دارد که در زندگی برای خود در نظر گرفته اید. رویا به شما می گوید، قدرت بررسی، نقدپذیری و اصلاح را درخود حفظ کنید. زیرا اگر قصد رسیدن به هدفتان را دارید، فقط با این ویژگی است که می توانید به سمت آن پیش رفته و امید موفقیت داشته باشید. دگم اندیشی و تعصب می تواند ویرانگر باشد.

پاسخ زهرا:

یک دنیا ممنون از تفسیر زیبا و بجایتان. موفق و موید باشید

۴ نظر

 1. سلام سایت جالب و بسیار عجیبی داریدخییلی جالب تعبیریا همون تفسیر علمی میکنید اما چیزی که برام عجیبه اینه که برای تفسیرخواب پول میگیرید درصورتیکه بهترین دعانویسا همیشه کسایی بودن که درراه خدا هیچ پولی نگرفتن.یعنی بقیه دعانویسا کشکن…
  الان فال قهوه و سرکتاب به نرخ تعبیر وتفسیر علمی هست که شما میخواید…
  راه طریقتی که ازش حرف زدین خیلی قشنگ بود اما مشکل اینجاست که
  حرف وعمل باید یکی باشه

  به راه طریقتی که نوشتین خودتونم فکر کنید

  • سلام، دوست خوبم، ابتدا به شناخت دقیقی دست پیدا کنید و بعد حکم صادر کنید. اولا، شما روش بنده را با فال گیری و سر کتاب باز کردن و دعا نویسی یکی گرفته اید، که واقعا محل سوال دارد. بنده مواردی را که مطرح کردید، از ریشه خطا و نادرست می دانم. یعنی فال گیری جز توهم گویی هیچ نیست و تکلیف دعانویسی و ین جور مسائل کاذب که دیگر کاملا روشن است. دوست خوبم، روش تحلیل بنده، یک کار تخصصی و در حوزه علمی است که تخصص و زمان را می طلبد. بنابراین، مانند هر کار علمی دیگری باید برای آن ارزش و قیمت در نظر گرفت که بنده هزینه بسیار کمی برای آن پیشبینی کرده ام. حال، شما فکر می کنید هر زمان که اسم خدا یا معنویت به میان آمد، آدم ها باید رایگان فعالیت کنند، این نگاه شخصی شماست که باید به آن احترام گذاشت.

 2. سلام من خواب دیدم که نماز میخونم ولی اونقدر نمازم سنگین وبه سختی تموم میشه که شاید ساعتها طول میکشه که تو خواب بازور تموم میشه .در ضمن من هر موقع خوای زیارت یا انبیا یا نماز میبینم همون روز بلا سر من وخانواده ام نازل میشه لطفا تعبیر کنید.