باران گلهای قرمز متمایل به صورتی

باران-گلرویا:

سلام،خیلی خوبه که وبلاگ شمارو پیدا کردم.
راستش خواب دیدم که داشتم به ساعت نگاه میکردم دقیقا۱۰/۳۰صبح بود و احساس میکردم دیرم شده چون باید میرفتم یه شهر دیگه که قبلا اونجا دانشجو بودم. بعدش یه استاد مرد که میشناسم با ذوق و شوق اومد به استقبال من و در همون آن بارون گل زد و گلهای قرمز مایل به صورتی از آسمون برسرمون بارید.خیلی دوست دارم تعبیرشون بدونم.باتشکر.

تفسیر:

مهربانی ذاتی و آرامشتان را در شرایط سخت نیز حفظ کنید و همانند باران بهاری بر خستگی ها و سختی های زندگی ببارید و همواره با روی خوش با مسائل روبرو شوید.
صحنه اول خواب اشاره به زمان و دیر شدن دارد که در انسان ایجاد اضطراب می کند. آیا باید تحت تاثیر اضطراب ها و دلنگرانی ها رفتاری عصبیت زده از خود نشان داد. رویا به شما می گوید، شهر ذهنتان را جابجا کنید، از شلوغی و عصبیت زدگی به دنیای جدیدی نقل مکان کنید که در آن استاد حتی اگر دیرکرده باشید، حتی اگر تقصیرکار باشید، با روی خوش به استقبالتان می آید. باران گل نیز همین را باز می گوید، صحنه زندگیتان را با رهایی از استرس تغییر دهید. تحت هر شرایطی طبع پاکتان را صاف نگه دارید و اجازه بدهید دنیا لبخند زیبایتان را در سخت ترین موقعیت ها ببیند. انیمیشن فوق العاده ای دیدم به نام Wolf Children آن را حتما ببینید. زنی که آموخته همواره آن باران گل باشد.
اما، آن استادتان بیهوده در خواب ظاهر نشده است. ایشان فردی خوش مشرب و بسیار صبور است. بکوشید منش ایشان را در خویش تولید کنید.