تعبیر خواب استخاره با قرآن

زن-تفکرزهرا:

سلام خوابى دیدم که تعبیرش برام مهمه من به پسرى علاقه دارم توى خواب دیدم که قرآن رو باز کردم و دارم استخاره میکنم یک ایه اومد که یادم نیست ولى یادمه معنیش دقیقا این بود/وازدواج خواهید کرد/همون موقع بیدار شدم تعبیر خواب چى مى تونه باشه .

تعبیر خواب:

برای اهداف زندگی تان راهکار عملی بیاندشید، برنامه ریزی کنید و آنگاه می بینید بسیاری از آن ها دست یافتنی هستند.
تعبیر خواب قرآن شناخت و معرفت است و تعبیر استخاره راه رسیدن به شناخت درباره اهدافتان است. دوست خوبم، در حقیقت تمام تکنیک تفسیر خواب این سایت متکی بر استخاره است؛ اما نه به آن معنا که در جامعه جاریست. برای استخاره درست باید فرد بداند چه نوع سوال هایی را می توان پرسید و راه تفسیر جواب ها چیست. اما، فلسفه استخاره پرسیدن سوال درباره چیستی مسائل (و نه آینده) است و پاسخ راهی برای فهم (چه باید کرد) می گشاید. بنابراین، استخاره نماد راهکاری برای رسیدن به جواب است و زمانی که شما استخاره می گیرید، یعنی راهکار مسئله را جستجو می کنید.
اما، ازدواج ورودی آگاهانه و مسئولانه به زندگی جدید است. دوست عزیز، درک شرایط، پذیرش مسئولانه آن ها و یافتن مسیر درست الفبای موفقیت شما هستند. درک کنید چه می خواهید، برای رسیدن به آن باید چه مسئولیت هایی را بپذیرید و از کدام مسیر پیش بروید تا توفیق قرین راهتان شود.
در حقیقت هنگامی که بدانید چه باید بکنید و در قبال دیگران چگونه رفتار نمایید، می بینید که مسیر برایتان هموار می گردد.

۲ نظر

  1. توی مفاتیح هم استخاره اومده هم تفال به قرآن
    ولی هیچ کدوم حقیقت نداره،من به قران خیلی معتقد بودم . تو شرایط بسیار بدی قرار داشتم ازش سوال پرسیدم و به روشنی جواب داد اما دروغ بود! به خاطر اون همه توسل و اعتماد به قران، اشتباهات بزرگی کردم…

    • عاطفه عزیز، این که شما را پشت هواپیمای بوئینگ بنشانند و شما نتوانید حتی موتور آن را روشن کنید، دلیل نمی شود حرفه ای به نام خلبانی وجود نداشته باشد. البته در این شک نیست که استخاره های رایج در حد همان فال گیری هستند. اصلا این را توجه داشته باشید که ذات قرآن تولید بصیرت و آگاهی است. پس، اگر استخاره ای هم گرفته می شود باید مبتنی بر همین امر باشد و به شما کلیدی جهت بهتر فهمیدن بدهد. این که با استخاره بخواهیم ببینیم دانشگاه قبول می شویم یا نه؟ فلان جا سرمایه گذاری کنم خوب است یانه؟ به چنین سوالهایی هیچ جوابی نمی دهد. پاسخ قرآن کلیدی برای فهم بهتر ماهیت جاری مسئله است و باور کنید فهم پیام استخاره به هیچ وجه کار ساده ای نیست. پس، راه بلد نبودنتان را دلیل نفی نپندارید.