ازدواج با مرد جوان نابینا

زن-جوانگیلدا:

سلام من یک زن متاهل هستم،خواب دیدم ذاشتند من رو به عقد یک مرد جوان، تمام و کمال خوب ولی نابینا با رضایت طرفین و مخالفت خانواده اون در می اوردن قبل از مراسم می خواستم لباس تیره ام رو در بیارم و لباس مورد نظرم از ساک پیدا نمیشد و لباس تنم هم به علت گیر کردن به قزن لباس زیرم در نمی اومد و از طرف دیگه هم افراد نا محرمی از خانواده اون مرتب رفت و امد میکردند که باعث میشد نتونم لباسم رو عوض کنم.
ممنون.

تفسیر:

زندگی خوبی دارید. همه چیزش تقریبا سرجایش است؛ اما مثل هر زندگی دیگری مشکلاتی هم هست و رفع آن نیازمند بصیرت شماست. ببخشید، این را واضح بگویم، مگر می شود با سر به دیوار کوبیدن به آن سوی دیوار رفت؟ به نظر شما بهتر نیست، به دنبال در بگردیم؟!
همسر جوان و کمال مطلوب شما در رویا یک اشکال دارد، نمی بیند؟ بنابراین، شما باید به جایش ببیند. آیا این طور نیست؟ مخالفت خانواده، قزنی که گیر کرده، لباسی که پیدا نمی شود و… همه مشکلات مسیر هستند. راستی چکار باید کرد؟ ببینیم گیر کار کجاست. در بن بست قرار گرفته اید، زیرا افراد نامحرمی در آمد و شد هستند و شما راحت نیستید که لباستان را با خیال آسوده در آورده و قزن را آزاد کنید. بسیار خوب، اولین کاری که باید بکنید، این است که قزن ذهنتان را آزاد کنید، یعنی اضطراب درونیتان را کنترل کرده و در گام بعد مسئله را ریشه ای حل کنید، یعنی بروید و درب را ببندید تا عامل استرس متوقف شود. منظورم دقیقا این است که شما باید چشمهای زندگی تان باشید، بصیرت داشته باشید و با دقت نظر مسائل را تحلیل کرده و راه حلشان را بیابید.
توجه داشته باشید، زندگی را که شطرنج ببینیم، مهارت های شطرنجبازیمان تقویت می شود.
از طرف دیگر، خواب بازتابی از اتاق ذهن شماست: ذهنتان را جوان کنید، آن مرد نمادی از ذهنی شاداب و فارغ از بند و بست های بی جاست. در نقطه مقابل، قزن لباس زیر، اما و اگرهای بی شماری را نشان می دهد که شادابی ذهنتان را از شما می گیرند و آدم های نامحرم نمایشگر افکار بی شماری است که مدام در سرتان می گردند. دوست خوبم، بینایی و بصیریت یعنی یافتن آن لباس زیبای، بلند، بی نقص سالم اندیشیدن و پیراسته از هر وسواسی به موضوع پرداختن.
تقلیدهای ناراست و باورهای نادرست را کنار گذاشته و با ذهنی پویا و پرطراوت به مسائل نگاه کنید. آنگاه امورتان سامان خواهند یافت.