آلبوم عکس خیلی بزرگ

سند-مدرکفرزاد:

سلام و وقت بخیر دارم خدمت مدیریت محترم پندار نو
من مدتی پیش از دوستم خواب دیدم و شما خوابمو تعبیر کردید.اینم لینکشه:
http://www.pendarno.ir/نگاه-بی-احساس-یک-دوست/
حالا بدون اینکه من به دوستم فکر کنم دوباره خوابشو دیدم و خواب دیدم که به همراه دو نفر دیگه((البته این دو نفر هم از دوستان من هستم اما با این دو نفر قهر نیستم)) یه چیزی تو مایه های آلبوم عکس که خیلی هم بزرگ بود و شاید دو برابر ما ارتفاع داشت رو داریم باز میکنیم((من از قبل نمیدونستم توش چیه!)) وقتی که باز شد دیدم توش عکس همون دوستمه که گفتم باهاش قهرم! عکساش همونطور که گفتم خیلی بزرگ بود و توی عکس لباس سیاه پوشیده بود من از دور نگاه میکردم اون دوتا دوست دیگم همینجوری داشتن آلبومو بازش میکردن و همش عکسای همون دوستم((که باهاش قهرم)) توش بود. بعد از چند دقیقه دیدم خودش هم اومده و بالای یه چیزی مثل سکو که حدودا ۲ متری از ما بالاتر بود وایستاده و به اون دوتا دوست دیگم داره نظر میده که اینجای عکسم اگه اینجوری می بود بهتر می شد.
همونطور که توی لینک زیر
http://www.pendarno.ir/نگاه-بی-احساس-یک-دوست/
گفتم من چندبار خواستم باهاش آشتی کنم اما به من جواب نداده، حالا این چه تعبیری میتونه داشته باشه
خیلی ممنون میشم اگه محبت کنید جواب بدید
باتشکر از زحمات شما.

تفسیر:

با خودتان رو راست باشید. زمانی که مدارک معتبر چیزی مخالف علائقتان را نشان می دهند، واقعیت را بپذیرید.
عکس سندی است که ما در آن لحظه ای از زمان را ثبت می کنیم. بنابراین، نماد مدرک و سند است. آلبوم عکس غول پیکر نمایشگر مدارکی است که به نحو بسیار واضح حقیقت را نشان می دهند. اگر عکس ها بزرگ هستند، یعنی واقعیت کاملا آشکار است. دوستتان نیز بر سکویی می ایستد که باز نماد دیده شدن و برهنه بودن واقعیت است. در حالی که دو دوست دیگرتان به آلبوم نزدیک و درحال ورق زدن آن هستند، شما از آلبوم فاصله دارید و نشان می دهد که با اشرفی بیش از آن دو به موضوع نگاه می کنید.
اما، این مستندات (عکس های درون آلبوم) چه چیزی را نشان می دهند؟ لباس مشکی عکس های دوستتان تلاش دارد واقعیت را پنهان کند، زیرا مشکی رنگی برای پوشش دادن و از دیده پنهان کردن است؛ اما حرف های او همه چیز را برملا می کند: «اینجای عکسم اگه این جوری می بود بهتر می شد.»
دوست شما فردی گرفتار ظاهر دنیاست. آدمی که می خواهد قیافه بگیرد و خود را عالی نشان دهد. آیا جز این است؟
چرا خودتان را گرفتار آدم هایی می کنید که افق دید کوتاهی دارند و به جای آن که شما را بالا ببرند از حرکت و تعالی بازتان می دارند؟
دوست عزیز، در جنگ بدر مسلمانان مجبور شدند به روی برادر، پدر و عزیزانشان شمشیر بکشند. با آن دلبستگی عمیق قومی در عرب زمان پیامبر، می دانید این یعنی چه؟ اجازه ندهید، احساساتتان پرده ای بر چشمانتان بکشد و شما را از واقعیات دور کند. در انسان های متعالی، احساسات فرد از رهیافت های عقلی وی پیروی می کنند. پس این چنین باشید. اگر با مسئله ای روبرو هستید که شواهد خلاف میلتان را نشان می دهند، قلبتان را آرام کرده و در برابر شواهد معتبر تسلیم شوید.