درخواست استخاره

قرآن
استخاره مفهومی

سلام دوست عزیز،

ابتدا برای نیتی که دارید، یکی از لینک‌های موجود در سایت را کلیک کرده و صفحه جدیدی باز کنید و در پنجره «استخاره شما» ببینید آیا پاسختان داده شده؟ البته تعداد استخاره‌های گذاشته شده معدود است و به تدریج اضافه می‌شود.

برای گرفتن استخاره به این نکات توجه کنید:

یک- استخاره مفهومی درباره آینده خبر نمی دهد. بنابراین، نپرسید فلان مسئله چه خواهد شد؟

دو- بهترین نیت این است که درباره مسئلهتان درخواست توصیه کنید یا بخواهید خدا کلیدی برای فهم بهتر آن ارائه دهد یا بخواهید به شما بگوید آیا رویه تان درست هست یا نه؟

سه- مواردی که در شرح استخاره نوشته شده جهت بهتر فهمیدن معنای آیه است. بنابراین، شما هستید که باید آن ها را بال و پر داده و پیام استخاره را استنباط کنید.

اگر آماده هستید، صفحه را رفرش کرده یا صفحه جدیدی باز کنید و در پنجره «استخاره شما» پاسختان را بخوانید.

به هر ترتیب،‌ چنانچه جواب سوالتان را دریافت نکردید، می‌توانید از مسیر زیر پیروی کنید:
برای درخواست استخاره مبلغ ۱۰ هزار تومان را به حساب زیر پرداخت کنید و  رسید پرداخت را به همراه شرح مسئله مورد نظرتان به ایمیل pendar_no@yahoo.com ارسال فرمایید یا در تلگرام پیام خصوصی بگذارید:
pendar_no@
صاحب حساب: فرخ فتحی زاده ناصری
شماره کارت: ۵۸۱۳-۴۴۵۴-۹۹۱۳-۶۰۳۷
بانک ملی

شرح کوتاهی بر استخاره مفهومی

«استخاره مفهومی» طبعا سبکی است که تا کنون شما آن را جای دیگری تجربه نکرده اید. در این روش، به شما نکته ای گفته می شود که گره مسئله را با آن می توان باز کرد. برای مثال،  در موضوع ازدواج، به رگه ای از شخصیت خواستگارتان اشاره می کند که اگر دیده نشود، می تواند منجر به تصمیم گیری اشتباه و فاجعه بار شما شود.

در واقع، استخاره مفهومی جای عقل نمی نشیند. استخاره مفهومی نمی گوید نیتمان خوب یا بد است، بلکه همانند روزگار پیامبر کلیدی به دست می دهد تا به درک بهتر مشکلمان دست یابیم و بتوانیم راه حلی منطقی بیابیم.

لازم به ذکر است،‌ از طریق همین شیوه استخاره، راهی برای نفوذ به معمای در هم تنیده خواب یافته ام و پس از ۲۵ سال صرف زمان، سبک تعبیر داستانی خواب (پازل معنایی) به کمال رسیده است.