گرگ از پشت سر گازم می گرفت

سرور:

خواب دیدم یک گرگ خاکستری وارد جایی شد که من آنجا بودم و میدانستم خونه خودمون است. یه نفر که نمیشناسم آن گرگ را بیرون کرد ولی من متوجه شدم آن گرگ پشت سرم ایستاده و مرا گاز میگرفت؛ اما درد چندانی نداشتم و خیلی ناراحت نشدم.

تفسیر:

گرفتار رنج و عذابی هستید که برای رهایی از آن هیچ کاری نمی کنید. دوست خوبم، این خواب به شما راه رهایی از رنج را نشان می دهد.

گرگ نماد خشونت و هراس افکنی است. در محیط زندگی شما، چیزهایی وجود دارند که باعث ناراحتی و دلهره شما می شوند. شما به حضور دردآورشان خو گرفته اید و اجازه داده اید تا باشند و بیازارندتان؛ اما آیا حق ندارید امنیت و آرامش داشته باشید؟

آن فرد ناشناس راه رهایی از این رنج کهنه را نشان می دهد: گرگ را از حریمتان برانید. در برابر افرادی که به ستوه تان می آورند بایستید و اجازه ندهید، سهم شما از خوشبختی را نابود کنند. گرگی که پشت سر شما ایستاده و گازتان می گیرد، نماد عوامل رنج آور  و استرس زایی است که شما به آن ها بی اعتنایی می کنید؛ چرا؟!

۵ نظر

 1. سه روزه هی میام ببینم جواب دادین یا نه اما جوابی ندادین خدا خودش جوابتونو بده چون از دلم خبر داره

  • سلام، خواب شما الان در مرحله امتیازدهی است. اگر امتیاز لازم را کسب کرد، در خدمت خواهم بود. اما، دختر خوبم، توصیه می کنم مراقب باشید آن قدر گرفتار احساسات نشوید که عدالت را فراموش کنید. بسیاری از آدم هایی که اطرافتان می بینید، شکست های عشقی هولناکی خورده اند. جالب اینجاست که خیل عظیمی از آن ها به وصال محبوب هم رسیده اند. ازدواج کرده اند و چند صباحی بعد، کاخ آرزوهایشان به دستان همان محبوب بی همتا ویران شده است. عشق کور است، ذاتا کور است. با منطقتان به دنیا نگاه کنید تا گرفتار پشیمانی نشوید.

 2. null
  سلام من دیروز از دیدن صحنه ای ناراحت شدم بهتره بگم از دیدن کسی که دوسش داشتم با یه کار ی خیلی ناراحتم کرد و دلم سخت شکست و در حد مرگ گریه کردم و هنوزم تحت تاتیرشم دیشب خواب دیدم یه گرگ سیاه بزرگ از پشت بهم حمله میکنه و دستمو گاز میگیره و بعد من کلی خدا خدا کردم تا اینکه ولم کرد و فرار کرد اگه میشه لطف کنید تعبیرشو بهم بگید چون هر چقد گشتم تعبیر واضحی پیدا نکردم.
  ضمنا دستمو که گاز گرفت جای دندوناش رو دستم موند و خیلی زیاد درد میکرد

 3. خواب دیدم سگ دستمو گاز گرفته هرجا میرم دنبالم میاد میخواد منو بخوره.لطفا تعبیرشو بگید ممنون

  • دوست عزیز، کمی داخل سایت می گشتید به موارد مشابه می رسیدید. ترس های درونتان را کنترل کنید تا بتوانید با مسائلتان روبرو شده و آنها را حل نمایید. ترس اعتماد به نفس زا از بین برده و در نتیجه فرد ظرفیت های وجودیش برای غلبه بر مشکلات را از دست می دهد.