تعبیر خواب چادر مشکی گم شده

chadorپرستو:

چادر مشکیم گم شده بود؛ ولی چادر رنگی سرم بود وهمون لحظه یه آقایی که آشنا بود قصد بوسیدنم رو داشت که با فریاد زدنم کنار رفت.ممنون میشم تعبیر خواب مرا بگویید.

تعبیر خواب:

در شرایط جدید، مضطرب نشوید. شما توانایی آن را دارید که بر شرایط مسلط باشید.

ناهید برای اولین  بار بود که به روی سن تئاتر شهر می‌رفت. او هیچگاه جلوی این همه آدم نقش بازی  نکرده بود. کاگردان پیشش آمد و با لبخند از او خواست خودش باشد. دقایقی بعد ناهید جلوی دیدگان تماشاگران یکی از بهترین  بازی‌های عمرش را ایفا کرد.

گم شدن چادر مشکی در خواب یعنی به دلیل آن که فرد وارد محیط ارتباطی جدید شده گرفتار احساس فقدان شود. درست مانند این  که ناگهان شما را از پشت میز بلند کنند و مسئولیت اجرایی دهند. طبیعی است که آدمی که سرو کارش با میز و پرونده و تعداد انگشت شماری آدم بوده، در موقعیت جدید تپش قلب بگیرد.

اما، چادر رنگی سر شماست، تعبیر خواب چادر رنگی در خواب یعنی همچنان الزامات مرزبندی و مورد نیازتان  پابرجاست. پس اگر چیزی مشکل پیدا کرده باشد، احساسات ذهنی تان است. در این بین، زیاده خواهی که قصد ورود به حریم شخصی تان را دارد، با فریاد محکم شما روبرو می‌شود. دوست خوبم، به توانایی‌هایتان برای مهار مشکلات باور داشته باشید، از این که وارد فضاهای تعاملی  شوید، مضطرب نباشید و با اعتماد به نفس و لبخندی رنگین (چون چادر رنگارنگتان) به وظایفتان  عمل نمایید.

۷ نظر

 1. سلام من خواب دیدم که عشقم بهم یه چادر مشکی با گل های که دورشون طلا کوب است داد.با هم به مراسم عروسی خواهرم رفتیم اما دامادمان همان همسر فعلی خواهرم نبود

  لطفا جواب مرا به نظرات وبلاگم اضافه کنید و یا در صفحه خودتان جواب دهید
  دسترسی به ایمیلم ندارم
  متشکرم

 2. داخل پاساژی بودم چادر مشکی از سرم افتاد گم شد هرچی گشتم نبود تا اینکه یه چادر سفید که بعضی جاهاش کثیف بود پیدا کردم و سرم کردم و از یه مردی که سرطان داشت و تمام موهاش ریخته بود داشتم فرار میکردم کفش سفید پام بود موقع فرار از پام در اومد برگشتم دوباره پوشیدمش همش فرار میکردم تا منو نبینه .

 3. null
  سلام خواب دیدم ۲ تا از چادر مشکی هام گم شده خیلی گریه می کردم و ناراحت بودلطفا برایم تعبیر کنید

 4. null
  سلام
  من تقریبا ۴ماهه عقد کردم و نزدیک به یک ماه دیگه هم عروسی دارم
  شوهرم از عقدمون تا حالا ۲بار این خواب رو دیده برا من،البته خودش میگه.
  چادر مشکی سرم بوده و ظاهرا هم ناراحت بودم . البته در جمعی که با دوستامون بودیم این اتفاق افتاده.
  توضیح اینکه چادری هم نیستم ولی شوهرم به چادری شدنم تمایل داره البته چیزی به من نگفته و خودم متوجه شدم.
  تو این ۴ماه هم یه بار سرم دید که خیلی دوست داشته.

 5. سلام.ممنون از پاسخ و تفسیر سریعتون.من خیلی خوش حالم که با سایت شما آشنا شدم.
  آرزویم موفقیت شماست.
  پیروز و سربلند باشید.