میوه چیدن در باغ سرسبز

سمیرا:

من و دوستم در باغ سرسبز و پر میوه ای بودیم. میوه می چیدیم و می خوردیم. میوه ها آبدار و شیرین بودند. بعدش هم با هم رفتیم. دوستم برای نامزدش ادکلن بعنوان هدیه خرید؛ از همون هدیه ای که من برای نامزدم خریدم.

تفسیر:

این خواب به شما راه موفقیت روز افزونتان را نشان می‌دهد.

باغ نمادی از فرصت‌ها و میوه نماد بهره‌ای است که می‌توانید از موقعیت‌ها ببرید. دوستی که همراه‌تان است، راز موفقیت را نشان می‌دهد: دوست کسی است که آدم را منصفانه نقد می‌کند. از طرفی نقاط  مثبت شخصیتمان و از طرف دیگر منفی را به رخمان می‌کشد. بنابراین، دوست نماد روشن‌بینی و هوشیاری است. بله، در پرتو هوشیاری می‌توان موقعیت‌ها را دید و به نحو مطلوبی از آن‌ها بهره برد.

اما، نامزد آرزوهای عمیق قلبی و همان خواست‌های ماست. ادکلن نیز  خوشایندی را نشان می‌دهد. هوشیاری و اصلاح‌پذیری به شما کمک می‌کند، میوه‌های درونتان را رشد دهید و به سمت آرزوهایتان حرکت کنید و آکنده از احساس مثبت شوید. بعضی  از آدم‌ها موهبت شما را دارند. آنان حواسشان به کارشان هست. به موقع درسشان را می‌‌خوانند، تفریح می‌کنند و سرجایش از امکانات  به درستی استفاده می‌کنند. نتیجه البته موفقیت و خوشبختی برای این دست انسانهاست.

یک نظر

  1. سلام من خواب دیدم یه باغی هست مالکش منم..خانواده پدر مادرم هم انجا جمع هستند..ساختمان مجللی داشت.و آب های زادی.البته بدون موج.
    من از میوه هایی (زردآلو و آلبالو و گیلاس )میچیدم و هم خودم میخوردم هم به بقیه میدادم