تعبیر خواب شنا در برکه

زن-مشارکتهدی:

دوست صمیمی ام خواب دیده که من و او با هم در یک برکه زلال شنا می‌کردیم.

تعبیر خواب:

زندگی دوستتان در مسیری درست و خوشایند در  جریان است.

تعبیر خواب برکه شرایطی خوشایند و آرامش بخش است. در خواب دوستتان، برکه فضای زندگی ایشان  را نشان می‌دهد که توام با خوشایندی است. برای مثال، کسی  که کارش را دوست دارد، رضایت شغلی داشته و می‌تواند مصداق رویای دوستتان باشد. اما، شنا کردن حرکت دادن اعضاء بدن برای به جلو رفتن است. بنابراین، تعبیر خواب شنا یعنی تجربه اندوختن و از تجارب بهره بردن. دوستتان در مسیر پیشرفت و حرکت به سمت اهدافش از تجاربی که می‌اندوزد بهره می‌برد. حال می‌رسیم به حضور یک دوست در کنار ایشان!

دوست فردی است که خوبی‌های ما را تحسین و بدی‌ها را تقبیح می‌کند. در رویا نماد قوه انتقادی است. رویای دوستتان نشان می‌دهد که در مسیر حرکت به سمت اهدافش نه تنها از تجارب به خوبی استفاده می‌‌کند، بلکه به خوبی نیز عملکردها را نقد و اصلاح می‌نماید.

لب کلام، ایشان به تجربه‌ها بها می‌دهد، رفتار خود را نقد و اصلاح می‌کند و در نتیجه، زندگی را در مسیر درست و آکنده از رضایت پیش می‌برد.

البته در رویای او شما به عنوان دوست حضور دارید که نشان می‌دهد در احساسات زیبای دوستتان شریک هستید. موفق باشید.

۳ نظر

  1. حق با شماست 🙂

  2. از زحمت شما برای تحلیل خیلی متشکرم. با توجه به اشرافی که به موضوع نداشته اید بسیار خوب و به جا تعبیر کردید. دوست من از مسیر زندگیش راضی نیست اما تلاش میکند که به جلو برود بقیه چیزهایی که فرمودید صحیح است و اینکه من کنار اویم یعنی اینکه برای پیشرفتش کمکش میکنم البته دوستی یعنی پوشاندن معایب دوستان و نمودار ساختن محاسنشان که ما هر دو در کنار هم و برای هم اینگونه ایم و شما درست گفتید

    • هدی عزیز، آنچه خواب نشان می‌دهد، رضایتی است که از حرکت در مسیر تولید می‌شود. آدم می‌تواند رضایت شغلی داشته باشد ولی رضایت از دیگر وجوه زندگی نداشته باشد. دوست شما از حرکت در مسیری که دارد و هدفی که پی گرفته، آکنده از سرخوشی و حس مثبت می‌شود. برای مثال، فردی افسرده را در نظر بگیرید که هنگام نقاشی کردن شما او را سرشار از زندگی می‌بینید. درمان در همین برای چنین فردی در همین مسیر است. او با نقاشی جان می‌گیرد و هرچه حرفه‌ای تر نقاشی کند، روحش زلال تر شده و تعالی می یابد.