تعبیر خواب سر را کنار دریا گذاشته و خوابیده بود

زن-توجه-دقتهدی:

برای بار دوم یا سوم در چند روز اخیر خواب دیدم که مادرم نوزاد به دنیا می‌آورد. بار اول خواب دیدم که بزمی برپاست و مادرم یک نوزاد دختر به دنیا آورده و من او را بسیار دوست دارم و مواظب او هستم و برای نگهداریش احساس مسئولیت زیادی می‌کنم. همچنین خواهرم را (که اکنون ۲۶ ساله است) دیدم که بیرون از خانه سرش را کنار دریا گذاشته و به خواب رفته و بیدارش کردم و به خانه آوردمش.

تعبیر خواب :

ذهن هوشیار و مسئولیت پذیری دارید. در حقیقت، هر کاری که بخواهید انجام دهید، با دقت و صحت از عهده آن بر می آیید. با این ویژگی باید آشپز خوش سلیقه ای هم باشید و چه بسا یک شاگرد ممتاز.

اما، تعبیر خواب مادر پرورش دادن و به کمال رساندن و تعبیر خواب نوزاد دختر گوهر ارزشمندی است که باید به پرورش آن اهتمام ورزید. دوست خوبم، خوشبختانه شما آن قدر هوشیار هستید که ظرفیت‌های وجودیتان را در مسیر درستی پیش برده و از آفات در امان نگهدارید. خواهرتان سرش را کنار دریا گذاشته و به خواب رفته است. سر نماد اندیشه است و دریا محل تجربه اندوختن. در تصویر مورد نظر، عمل بدون اندیشیدن به تصویر کشیده شده است؛ مانند کسی که بدون فکر وارد سرمایه گذاری شده یا دست به عملی  مخاطره آمیز  می زند. آیا می توان همچون موجودات خواب زده وارد بحر تجربه و دنیای واقعی شد؟ قطعا نه و شما چنین درکی را دارید. بزم نیز نماد خیراندیشی و نفع خود را در نفع دیگران دیدن است.

دوست خوبم، اهدافی که در نظر دارید، احتمالا  محتوایی بشر دوستانه دارند. برای رسیدن به آن ها مسئول، دقیق و هوشیار باشید. ظرافت یک آشپز‌ماهر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ را که داشته باشید، غذا بی گمان طعم دلچسبی خواهد داشت.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

۲ نظر

  1. عذر میخوام آقای فتحی زاده! فامیلیتون رو اشتباه نوشتم

  2. سلامو ممنونم از پاسختون. خیلی خوشحالم و دقیقاً همینی که شما گفتید هست و با واقعیت زندگی امروز من مو نمیزنه. متشکرم آقای مختاری واقعا
    شما یک دانشمندید