تعبیر خواب زن برهنه

zan-amalgaraسولماز:

بدن برهنه زنی که هنوز هم جان داشت کنار خیابان افتاده بود. بدنش سفید و بی نقص بود.اما سر نداشت و پاهاش هم از مچ پا قطع شده بود. فکر کنم فقط من دیدمش و عقب عقب راه می رفتم و خیره شده بودم. به هر کس می گفتم اهمیت نمی داد.لطفا تعبیر خواب مرا بفرستید.ممنون

تعبیر خواب :

آنچه شما می بینید و رنجی که درک می کنید، برای محیط پیرامونتان قابل درک نیست. پس، انرژیتان را بیهوده هدر ندهید. آستین  را بالا بزنید و خود مسئولیت حل مشکل را به عهده بگیرید.

ویژگی‌های زن نشان دهنده مشکلی است که با آن روبرو هستید. تعبیر خواب برهنگی در معرض تهدید بودن است، تعبیر جان داشتن در خواب یعنی فرصت هست. تعبیر خواب سرنداشتن یعنی برای حل آن باید اندیشه به کار بست، بدون اندیشه که نمی‌توان راهکاری یافت؛ و تعبیر خواب پا نداشتن یعنی باید دست به اقدام زد. بدون پا بدیهی است  که نمی‌توان مسیر حل مشکل را پیمود.

بنابراین، به جای انفعال ورزیدن و خودداری کردن از روبرو شدن با مسئله، شجاعت خویش را بازیابید. شما فرصت این را دارید که با درایت جوانب مختلف مسئله را بررسی  کرده و راهکاری عملی برای  حل مشکل بیابید. بجای نالیدن، عملگرا باشید.

مطالب بیشتر درباره تعبیر خواب

۸ نظر

 1. ممنون واقعابسیارخوب توضیح میدهیدمتشکرم

 2. تفاسیر خوبتون رو میخونم و بی صبرانه منتظر دونستن تفسیر خواب خودم هستم….

 3. دوستتون دارم اقای فرخ

  • ممنون صوفیا. انسان‌ها دقیقا برای همین آفریده شده اند. دوست بدارند و دوست داشته شوند. طبیعت نیازمند عشق بشریه، ولی ما بهش نفرت می‌دیم. شادکام باشید.

 4. واقعا دلنشین تفسیر کردین.امیدوارم بتونم به کار بگیرم.

 5. سلام.بازهم ممنون .واقعا دلنشین تفسیر کردین.امیدوارم بتونم به کار بگیرم.

 6. سلام
  الان چند شبه که خواب میبینم من و شوهرم در دوران عقد هستیم (الان ۲ ساله خونه خودمونیم)
  ولی اتفاق عجیبش اینه که من مرد هستم و شوهرم زن!
  کارمون به رایطه جنسی هم میرسه ولی بازهم من در اون موقعیت مثل یک مرد هستم در برابر اون
  (من اندام جنسی مردانه دارم)!!
  نمیدونم این چه معنی میده…
  لطفن راهنماییم کنین.