تعبیر خواب ریزش موی شدید و توهم وضعیت عادی!

مو-ریزشحسین:

در خواب دیدم که با دست کشیدن به سرم مقدار زیادی از موی سرم میریزه ، در حالی که خودم هنوز احساس میکردم کلی مو هنوز رو سرم هست ، خودمو تو آیینه ندیدم چه شکلی شدم و بقیه هم شکایت یا تعجبی از دیدن ریزش زیاد مو نداشتن ، لطفا تعبیر خواب مرا بگید.

تعبیر خواب :

در ظاهر امر اتفاق خاصی رخ نداده، اما مستندات نشان می‌دهند، سطح آمادگی‌تان برای روبرو شدن با مسائل را دارید از دست می‌دهید.

فرض کنید برای کنکور آماده می‌‌شوید و در نحو مطالعه کردنتان اشتباهی پیش آمده که منجر به کاهش کارآمدیتان در زدن تست‌ها شده است. از آنجا که زمان گذشته را صرف مطالعه می‌کنید، هم خودتان و هم خانواده باورتان این است که امور رو به راه است؛ ولی نتیجه تست‌های آزمایشی چیز دیگری را نشان می‌دهند.

دوست خوبم، زمانی که می‌خواهیم کاری کنیم یا جایی برویم، موی سرمان آراسته و مرتب می‌کنیم. بنابراین،‌ تعبیر خواب مو نشان از سطح آمادگی ما می‌دهد.تعبیر خواب این که موهایتان در حال ریزش  است، یعنی در واقعیت امر سطح آمادگی و قابلیتهایتان در حال کاهش است. اما، دیگران شکایتی ندارند تعبیرش اینست که نشان می‌دهد محیط قادر به تشخیص واقعیت ماجرا نیست. از ظن و گمان دست بردارید، بهترین کار این است که آیینه به دست بگیرید و واقعیت درست را مشاهده کنید. به عبارت ساده‌تر، اتکایتان را در تشخیص درست روی مستندات و فاکتورهایی  که مشاهده می‌کنید قرار دهید. زمانی که این فاکتورها را نادیده می‌گیرید، طبیعی است که گرفتار نقصان در توانایی می‌شوید.

فاکتورها نشان می‌دهد درآمدتان در حال کاهش یافتن  است؛ اما همچنان انبوهی مشتری را می‌بینید که وارد فروشگاه‌تان می‌شود. مشکل کجاست؟ بدترین کار این است که نرخ سودتان را نادیده گرفته و اعتنایتان به مشتری‌هایی باشد که می‌آیند و می‌روند!

مطالب بیشتر در مورد تعبیر خواب

۸ نظر

  1. salam man niz hamin khab ro didam . posht konkuriam tashakor az rahnamaitoon

  2. بخدا دیشب همین خوابو دیدم تا همین الانم دارم میترسم امسالم باید کنکور بدم و خونوادم فکر میکنن ک قبول میشم اما تو ازمونای قلمچی ترازم افتضاحه و در واقعیت هم ریزش موی مزمن دارم و الانم سردرگمم که باید چیکار کنم

  3. خیلی جالبه من این خواب و دقیقا امروز دیدم و جالب اینکه کنکوری ام هستم و رفته رفته وضعیت آزمون های داره خراب میشه !!! واقعا روم تاثیر گذاشت و باعث شد جدی تر پیگیر وضعیت تحصیلی ام بشم با تشکر

  4. شاید باورتون نشه ولی منم دقیقا دقیقا دیشب همین خواب رو دیدم و از دیدنشم کلی ترسیدم ..

  5. باسلام در خواب دیدم که دختر داییم که با برادرم نامزد هست داره کچل میشه .این در حالی بود که احساس ناراحتی نمی کرد و کاملا براش عادی بود ،تعبیرش چیست وی؟

  6. khabe man daqiqan hamin bod,Mercii khielY mamnon babaTe TooozihaTe khOoobeToon

  7. خیلی جالب بود.ممنونم