دختر را با فحاشی راندم

امید:

هر شب خواب های بد می‌بینم یه شب می‌بینم مورد حمله حیوانات وحشی مانند شیر، گرگ، سگ وحشی  قرار گرفتم یا خواب فرار کردن ازمخمصه یا اینکه در دریا غرق می‌شم ولی خودم رو نجات می ‌دم. راستش به یه نفر علاقمند بودم ولی خانواده‌اش مخالفت می‌کردن. من خودم باعث و بانی این شدم این دختر ازم دور شه با توهین و فحاشی. هرچند شب یه بار میاد به خوابم. پشتبند خواب ، همون خواب هایی که در بالا گفتم نمایان میشه. نمی‌دونم بازم به من علاقه منده یا نه؟ باز آیا میاد سمت من؟

تفسیر:

شما با بازتاب‌های روح روبرو شده‌اید. روحی که گرفتار من بزرگ شده و خودکامه شماست و می‌خواهد تا از غرایز رشد یافته و نا بهنجارتان رها شود.

دوست عزیز، هر کدام از حیواناتی که نام بردید به یکی از رگه‌های منفی شخصیت شما اشاره دارد. شیری که به شما حمله می‌کند، نماد غرور است؛ و آیا زمانی که پاسخ منفی خانواده محبوبتان را شنیدید، غرورتان جریحه‌دار نشد؟ به جای آنکه برای دلی که دوستتان دارد، بجنگید و سعی کنید نظر مساعد آن‌ها را جلب کنید، به خاطر غرورتان پشت پا به همه چیز زدید. اکنون هم مغرورانه نشسته‌اید و منتظرید آن دختر به سوی شما بازگردد.

گرگ نماد خشونت و درشت خویی است و شما بی‌رحمانه با فحاشی و بد و بیراه آن دختر را از خود رانده‌اید. دوست عزیز، بزرگی مرد به وفاداری به عهدش است. اگر دست کسی را در دست گرفتید و به او از عشق گفتید، آیا به نظرتان ساده است، راحت بگویید برو پی کارت! پدران ما زندگی‌شان حرفی بود که از دهانشان خارج می‌شد و عهدی بود که می‌بستند.

سگ نماد ترس و عدم اعتماد به نفس است. در حالی که آکنده از غرورید، اما جسارت راست ایستادن و بر حق پای فشردن را ندارید.

جهنم را با دستان خودتان برای روحتان فراهم کرده‌اید؛ اما روح شما ذاتی نیرومند و رستگاری طلب دارد. غوغایی که گرفتار آن شده‌اید ناشی از جنگ روح شما با نفسانیت است. اگر طالب خیرید، مسیر صحت را پیش بگیرید. ابتدا با آن دختر تماس  گرفته و به دلیل تمام اشتباهاتتان طلب بخشایش کنید. سپس، بکوشید خود را از شر این صفات ناروا رهایی بخشید. نا برده رنج گنج میسر نمی‌شود.

۱۵ نظر

 1. مرسی خانوم هدی از بچگی از کتاب خوندن فراری بودم

  الان حالم بسیار خوب هستش ولی یه گه گاهی میاد سراغم ولی انقدر درونم ترتیب اثر نمیده
  اهل بیرون و گردش اینا نیستم ( دَدَری ) نیستم همیشه غرق تنهاییه خودم هستم و با اون فاز هایی که درونمه انس میگیرم . از بچگی عادتم تنهایی بوده زیاد دورورم شلوغ نبوده و دوست ندارم هیچ وقت نشه .

  بهترین کتابی که خوندم کتابه lowMan And Lyrich که مرتبط با اهنگ متالیکا بود

  هیچ چیزی دیگه واسم مهم نیست کاره دولتی دارم توی وزارت نیرو با حقوق … میلیون ولی نه پول نه زندگی دیگه هیچی واسم مهم نیست فقط خدا رو دارم و سلام …

  بازم متشکرم از همدردیتون خانوم هدی موفق و پیروز باشید

 2. آقای امید پیشنهادی براتون دارم تا از این ناراحتی ها نجات پیدا کنید. این یک تجربه ی شخصیه. ورزش کنید، کتاب بخونید و ریلکسیشن کنید. کتابهایی در مورد موفقیت بخونید و از همه ی اینها مهمتر خودتون رو مجبور کنید که مفید باشید. شغل داشته باشید. کار کنید و درامد داشته باشید. من به شما قول میدم که تغییراتی در خودتون حس میکنید که هرگز به امروزتون برنخواهید گشت. این کارها به شما برای ترک سیگار و فیلمهای سکسی خیلی کمک میکنه. برنامه ای مدون برای ورزش داشته باشید. برای سلامتی رو ح و جسمتون ورزش کنید و نه برای ماهیچه سازی و خودنمایی. کوه برید که میتونه حالتون رو عوض کنه. کتاب کتاب کتاب. راهکارهایی بهتون میده که هیچ جا پیداش نخواهید کرد.
  موفق باشید

 3. سلام دوست من . خیلی خوشحالم با شما باز مکاتبه میکنم راستش اومدم بگم کارم توی وزارت نیرو ایشالا داره درست میشه رزومه کاریم رو فرستادم تایید شده مزد اعتمادم و توکلم به خدا رو دارم میگیرم اوکی بشه ۵ ساله قرارداد میبندم . که یکی از شاخصه ها و ملاک مادر زنم کاره دولتی هستش به تمام فرمایشات شما عمل کردم و خودم رو دارم ریکاوری میکنم و عشقم رو در قلبم حفظ کردم . فقط نمدونم کی موقعش بشه که بتونم. به برادرش تماس بگیرم راستش میترسم جواب منفی بگیرم یا باز باز عصبانیت و تهدید به شکایت مواجه بشم نمدونم کی وقتش میشه این مورد رو بگم . نیاز به کمک شما دارم سپاس گذارم

  • سلام دوست خوبم، کار نیکو کردن از پر کردن است. وقتی شما با چالش در رابطتون روبرو شدید؛ اول سعی کنید وضعیتتون رو تغییر بدین. قرارداد که بستید، سر کار که رفتید، کمی خودتون رو که پیدا کردید، حس کردید حالا می شه بهتون اعتماد کرد. اون وقت اگر خود اون دختر خانم اوکی بود، باید آشنای معتبری رو واسطه کنید. هیچ وقت خودتون مستقیم موضوع رو مطرح نکنید تا مبادا اتفاقی بیافته که رابطتون رو بخواد بدتر ازاین که هست بکنه. مثلا مادر خانمتون یا کسی که بشه بهش اعتماد کرد و بتونه از جناب شما دو نفر با ایشون حرف بزنه. شاید لازم باشه حتی چندین ماه تا مهیا شدن شرایط صبر کنید. این البته بهترم هست. شما باید بتونید پس اندازی جور کنید و…!

 4. حرفاتون کاملا صحیح و منطقی میباشد بازم جا داره تشکر کنم از اینکه وقت میزارید و پاسخ بنده رو میدهید سپاس گذارم
  رزمه کاریم رو فرستادم برای چندتا شرکت خارجی در تهران امیدوارم جواب بگیرم .

  فقط از خدا خاستم هرچی که صلاح خودم هست همون رو عطا کنه ولی حرفه دلمم بهش زدم که چقدر اون دختر رو دوست دارم .

  هیچ وقت لطف شمارو که شامل حال من شد رو فراموش نمیکنم از خداوند میخام همیشه در زندگیتان موفق و سربلند باشید .

 5. با سلام . سپاس گذارم از راهنماییهاتون واقعا هم سریع هم رسا جواب سوالات من رو دادین در اسرع وقت تمام ارشیوهارو پاک کردم . در ضمن نمیگم سیگار رو مستقیم ترک میکنم چون دروغ گفته ام ولی میتونم روز به روز کمترش کنم
  طوری که ازش متنفر شم با این تفکر که اون فرد مورد نظرم در صف انتظار هستش و من باید خودم رو بسازم .

  اگر امکانش هست یه راه کاری برای مبارزه با این نوع فیلمها که یه گه گداری سروقتم میاد جلوی پام بزارین
  سعی میکنم با گوش کردن به موسیقی در اوقات تنهاییم جایگزین کنم و خودم رو دورتر کنم از میدان جنگ با شهوت

  =========================

  یه مورد دیگر میخواستم بدونم آیا این دختر به من هنوز فکر میکنه یا این امکان رو به خودش میده که باز فرصت اشتباه رو به من بده و برای جبران مکافات باز مجالی بهم بده ؟
  هیچ وقت نمیتونم فراموشش کنم و برای رسیدن بهش تلاشم رو میکنم روحم رو ازاد میکنم از الودگی و … به دور میشم باز امتحان میکنم ببینم چی میشه ولی بعده ۳-۴ ماه
  میخواستم ببینم نظره شما چیه ؟

  • سلام دوست عزیز، درباره سیگار نظر خاصی دارم. در واقع، چون تجربش رو خودم دارم و در نزدیکانم هم دیدم، معتقدم باید از آن بیزار شد و در آن واحد گذاشتش کنار. قاطع و بدون فریبکاری. روزی ۳۰ نخ می کشیدم و الان ۲۰ ساله لب نزدم و ژاندارم قدیمی رو می شناختم که سیگار با سیگار روشن می کرد، اونم اون سیگارهای قدیمی رو. خدا بیامرزدش ۲۵ سال آخر عمر لب به سیگار نزد.
   اما، دوست خوبم، نفس مثل بچه است. باید محکم و صریح به خواسته هاش نه بگویید. این که گاه غوغا می کند، طبیعی است. بعد از توفان مهارش را دوباره بکشید.
   خودتان را تغییر دهید، متفاوت شوید، نه برای آن دختر، بلکه برای ارزشی که به خودتان می دهید. خدا اینجاست، پس رستگاری را بطلبید. امیدوارم و دعا می کنم خداوند لطف کند و به عشقتان نیز برسید. هیچ چیز سریع رخ نمی دهد. به زندگی تان زمان بدهید و حتما با تمام وجود دنبال کار بگردید. سر کار که بروید، وقتتان پر می شود و دیگر فرصت برای شیطنت های نفس نخواهد ماند. در ایران تلنت رزومه بدهید، حتی شده کار با حقوق پایین و شرایط سخت را بپذیرید. در ایران، سابقه کار بسیار مهم است. پس وقتتان را تلف نکنید. وظیفه ما سالم زیستن و تولید خیر کردن است. امیدوارم موفق باشید.

 6. دوست خوبم، بخشی از خوابتان را که تفسیر نکردم، درباره تصویر غرق شدن بود. این که می توانید خود را از دریا نجات دهید، نشان می دهد توان تغییر و رهایی از آفات دنیا و مشکلات زندگی را دارید؛ اما باید بخواهید.
  قبلا به شما گفتم روح رستگاری طلبی دارید. اگر فیلم «سولاریست» اثر تارکوفسکی را دیده باشید، آن اقیانوس هوشمند نمادی از روح های رستگاری طلب است. روح هایی که وقتی به آنها صدمه می زنیم و آزرده شان می کنیم، حالت تهاجمی گرفته و زندگی مان را در هم می فشرند. دوست عزیز، با تغییر به روحتان اجازه تنفس و زندگی سلامت بدهید.
  به خودتان نگویید نمی توانید. در اولین فرصت، تمام آرشیو فیلم های جنسی تان را پاک کنید و روحتان را رهایی بخشید. دوست خوبم، این نوع فیلم ها غذای مستمری هستند که شما به نفستان می دهید تا شهوتش گسترش یابد و بر اخلاق شما چیره شود. جنسیت بخشی از زندگی و نه همه آن است. این دست فیلم ها مانند نفتی هستند که مرتب بر آتش می پاشید.
  ترک کردن سیگار هم کاملا امری مرتبط با خواست شماست. به خودتان اثبات کنید بسیار بزرگتر از حقارت فرو افتادن پای نیاز سیگار هستید. خوره های نگاه منفی را برانید و گفتم عشق با آن دختر را بهانه ای برای اصلاح زندگی تان کنید. می تواند بسیار موثر باشد. از دانشتان برای یافتن شغلی آبرومند استفاده کنید، دنیای تان را خانه تکانی کنید و چشم که بر هم بزنید، امواج تغییر شما را به دور دست ها برده است.
  سپس، ببیند چه می شود؟ شاید دختر رفته باشد، اما روح شما واقعیت آن دختر را به دست خواهد آورد. منظورم این است که با فردی ازودواج خواهید کرد که ارزش زیبایی های قلب شما را داشته باشد. این دنیا انعکاسی از خواست ماست. اگر صحت را بطلبیم خداوند مهربان دریغ نمی کند.

 7. با تشکر از شما واقعا احساس ارامش دارم الان ، همین که مکاتبه اینترنی داریم و همین مشاوره و راهنمایی در خصوص مشکلاتم وجود داره باعث دگرگونی روحی و جسمی من میشه با توکل به خدا و راهنمایی شما بهتر و بهتر خواهد شد از زمانی که عشقم رفت مشروب رو گذاشتم کنار رو اوردم به نماز و رفتم سمت خدا .

  فقط مشکل بزرگ دارم علاقه به فیلم های سکسی دارم هرکاری میکنم نمیشه .
  یه مشکل دیگه استعمال زیاد سیگار در روز ۲ پاکت
  کم خوابی و توهم زیاد .
  مدرک بین المللی Mcse مهندسی شبکه دارم ولی بیکارم دل و دماغ کار کردن ندارم . فکر راضیه روانم رو داغون کردن
  بعضی وقتا نا امید میشم تاب و تحمل دوران سختی و تنهایی ندارم .

 8. آخرین جمله ایی که به مادرم گفت این بود : مامان جان اگر من بخوام برگردمم خانوادم اجازه نمیده . خیلی تلاش کردم با برادرش ارتباط برقرار کنم که از دلش دربیارم ولی همش تهدید شنیدم به ضرب و شتم و…

  ۳۷ روز پیش اخرین تماسی که داشتم به من گفت تو میتونستی ۲ سال صبر کنی تا من لیسانسم رو بگیرم بعدش اقدام میکردی دوباره
  ولی اینکارم نکردی توهین کردی قول دادی سسیگار نکشی ، مشروب نخوری و… ولی همش میزدی زیر قولت دیگه نمیتونم باز بیام دوباره فحاشی کنی کاره بد کنی بد دهنی کنی و…
  شبا با خدای خودم خلوت میکنم یه کم سبک میشم ولی همیشه بغض تو چشامه حسرت میخورم چون واقعا اشتباهات سهوی کردم

  • دوست خوبم، این که می‌خواهید تغییر کنید، این که دارید تلاش می‌کنید. این که می‌شنوم با خدا راز و نیاز می‌کنید، ارزشمنده؛ اما آن دختر راست گفته، باز هم می‌گویم به خودتان فرصت بدهید. آن چیزهایی که تعریف کردید، در رویاهای شما نمود داشته. اگر خدا این قدر دوستتان دارد که روحی رهایی طلب به شما بخشیده، پس در مسیر درست حرکت کنید. دهانتان را از سخن ناروا پاک کنید. سیگار، صدمه مستقیم به جسم و جان است و باور کنید، لذت طبیعی خندیدن بسیار بیشتر از به بهانه الکل خندیدن است. مشروبات الکلی پرهیزگاری را مخدوش می‌کنند. خشمتان را مهار کنید، رفتاری با فرهنگ و فراخور نام ایرانی بیابید. ایرانی روزگاری نماد مردانگی و اخلاق بود. خودتان را پیراسته کنید. انسان مفیدی ابتدا برای خانواده و بعد جامعه‌تان باشید. خواهید دید رحمت خداوند هم شامل حالتان خواهد شد. ترس‌هایتان را بشویید. اگر احساس می‌کنید آن دختر همچنان برایتان ارزشمند است، می‌توانید یک اس ام اس ساده برایش بزنید، اعتراف کنید و بگویید که همان طور که خواسته صبر خواهید کرد و خودتان را خواهید ساخت. در این مدت تغییر کنید و البته بدانید شاید او صبر نکند. مهم نیست، بهانه خوبی است تا شما دگرگون شوید و بعد آن همسر صالح و شایسته (او یا دیگری) در کنارتان قرار خواهد گرفت.

 9. با تشکر فراوان از شما دوست عزیز می خواستم ببینم آیا قید این دختر را بزنم ؟
  و اینکه کلا به دسته فراموشی بسپرم ؟
  اون ۲۰ سالشه و من ۲۶ سال
  چون هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشه با کار کردن درس خوندن و… خودم رو سر گرم میکنم ولی زمانه تنهایی با به سراغم میاد و ذهنو فکرم رو به سوی منفی گرایی هدایت میکنه .
  فقط سره نماز برای خوشبختیش دعا میکنم و سپردم به خدا هرچی صلاح و مصلحت اونه .
  به نظر شما هیچ راهی دیگری نیست ؟

  • خوب، چرا قیدش رو بزنید؟ در یه گوشه قلبتون یه جای قشنگ بهش بدین و بگذارید، روحتون بدونه ارزش عشق رو می‌دونید. اما، به خودتون فرصت بدین، زمانی که احساس کردین دیگه خودتون رو شناختین، اون وقت زمانشه که برای آینده زندگیتون تصمیم بگیرید. اگر وقتی از ترس‌هاتون رها شدید و احساس بلوغ کردید، همچنان این گزینه مد نظرتون بود، می‌تونین اقدام رسمی کنید؛ اما توصیه می‌کنم خیلی تنگ دنیا رو نبینید، اینجا فضای بدی پیش آمده که دوباره سراغش رفتن می‌تونه هزینه سنگینی ایجاد کنه. دنیا پره از دخترهای خوبی است که لیاقت عشق رو دارند و چه بسا توشون آدم‌هایی باشند که خیلی بهتر و عمیق تر شما رو درک کنند. عشق تکرار شدنی است.

 10. با تشکر از پاسخ شما ، بابت انتشار خوابمم سپاس گذارم
  اون دختر از من متنفر شده حتی تمام حرفهای بدی که به خانواده اش زدم تمام گزارش داده به برادر بزرگترش برادرش هم میگه نه نه یه کلمه !

  خوده دختره هم الان ۳۷ روز از اون اتفاق میگذره نه زنگم نه پیامکم رو جواب میده برادرش گفت حق نداری رابطه داشته باشی
  به من گفت ازت متنفرم دیگه نمیخامت خیلی تحملت کردم خیلی به قول هایی دادی. عمل نکردی و ….

  کلی پیامک زنگ و… دادم ولی جوابی نشنیدم برادرش هم به خونم تشنه هستش چه کار باید کنم
  هیچ پل ارتباطی ندارم …..

  • با توجه به این که راه‌های لازم برای نشان دادن پشیمانی‌تان را رفته‌اید، حجت تمام است. دوست خوبم، وقتی کنکور می‌دهیم و خراب می‌شود، دیگر خراب شده و کاریش نمی‌شود کرد. حالا وقت آن است که خودتان را ببخشید، از عمق دل خودتان را ببخشید و رهایی از صفات ناپسند را شروع کنید. زندگی جریان دارد. مطمئن باشید، اگر سلامت زندگی کنید و شخصیتتان را استحکام دهید، همسری بسیار شایسته و مطابق با وجودتان نصیب شما خواهد شد. این را بدانید که ما دو بار زندگی نمی‌کنیم. فقط یک بار است و اگر این یک بار را بخواهید به خاطر اشتباه گذشته‌تان تباه کنید، اشتباهی بسیار بزرگتر بر اشتباهاتتان افزوده می‌شود. زندگی کنید، از زیبایی‌های زندگی بهره‌مند شوید و به خودتان فرصت دوباره ساختن را بدهید.