به دنیا آوردن قرآن

زن-تجربهمینا:

خواب دیدم حامله هستم و قرآن زایمان کرده ام.

تفسیر:

در مسیر زندگی، رنج هایی که می برید از شما فردی آگاه و صاحب بصیرت می سازد. بنابراین، نگاه منفی به رنج هایی که می کشید و سختی هایی که سراغتان می آید نداشته باشید. در پرتو آن ها شما به آگاهی و درک مضامین طریقت نائل خواهید شد.

زایمان نماد درد ناشی از دست یافتن به هدف است و قرآن آگاهی و معرفت را نشان می‌دهد. اگر ما در فرهنگمان پیر فرزانه یا ریش سفید داریم، همین معنا را القاء می‌کند. انسان‌هایی که در کوران سختی‌ها تجربه کسب کرده و آبدیده شده‌اند و حال می‌توانند تجاربشان را به دیگران منتقل کرده و سبب خیر شوند.

دوست خوبم، به دشواری‌های زندگی‌ لبخند بزنید و مشکلاتتان را میدانی برای تعالی روحتان ببینید.

۲ نظر

  1. من زنی هستم نا زا خواب دیدم پسری را به راحتی بدنیا آوردم که بنظر من زیبا بود و بعد از زایمان من خوب بودم و هیچ مشکلی نداشتم و اول بچه را ندیدم بعد از اینکه بچه را دیدم دیدم زیبا بود و خیلی مبهم ما مان گفت مث بچه هایی که تازه زبان باز میکنن بعد از مدتی یکی خواست بچه دیگری را کنار او بگذارد تا از نظر چهره مقایسه شود و من رفتم بچه خودم رو بیاورم دیدم کمی از اولش لاغر ترو زشت تر شده ولی گفتم اشکال نداره و خوشکل و توپول میشه … و خوشحال بودم که زاییدم اگه میشه تعبیرش رو بگید صبح هم خواب دیدم بعد از نماز صبح حدود هفت و هشت