تعبیر خواب سکس با برادر

فاطمه:
خواب دیدم نوزادی به دنیا آورده بودم که نتیجه رابطه با برادرم بود. نوزاد رو دوست نداشتم و وقتی گریه می کرد با بی میلی بهش شیر می‌دادم. او ریز جثه و سبزه بود. و متعجب بودم که چرا و چطور من همچین کاری کردم و جلوی بقیه خانواده شرمنده بودم.لطفا تعبیر خواب را برایم بفرستین.

تعبیر خواب :
در برزخی قرار گرفته‌اید که یک سوی آن صدمه این جهانی و سوی دیگر اصول انسانی است. تعبیر خواب سکس تاثیر گذاشتن و رابطه ناروا نماد تاثیری آسیب زا و مخرب است و تعبیر خواب کودک در خواب نماد معصومیتی نیازمند مراقبت و عاطفه که دخلی در ماجرا نداشته است.
اما، برادر و خواهر نماد امین و معتمدند. این دو تمام قفل‌های زندگی یکدیگر را در اختیار دارند، حتی ممکن است در آغوش هم بخوابند و انتظار این است که وفادارانه محرمی امین باشند.
روایت خواب داستان سوء استفاده از اعتماد انسان‌هاست و تضادی که در نتیجه آن میان منافع شخصی و اصول اخلاقی و عاطفیتان پیش آمده است. شاید از اعتماد شما سوء استفاده شده و وارد بازی‌ای شده‌اید که حالا نمی‌دانید چه باید بکنید.
دوست خوبم، عظمت ما انسان‌ها به خاطر قوه ایثارمان است-  جایی که برای آدم بودنمان منافع دنیایی را نادیده گرفته و به تکالیف انسانیمان می‌پردازیم. قدر آدم بودنتان را بیش از اینها بدانید.

۱۸ نظر

 1. باسلام
  من خواب دیدم که برادرم که مرده توی خواب نامزدشم و مادرم بهم میگه که چرا با نامزت نمیخوابی ومن رفتم باهاش خوابیدم و اجماع هم کردیم و اون خوب ارضا نشد واز من ناراحت بود

 2. سلام دیشب خاب دیدم که با برادر کوچکتر نزدیکی داشتم میشه تعبیرشو برام ایمیل کنید با تشکر

 3. سلام من خواب دیدم که برادرم روی من خوابیده و تاریخ خواب من ۶ /۱۱ نیمه شب نزدیک به صبح

 4. سلام
  بخدا من خواب دیدم با انگلیسی جولی رابطه داشتم در حمام
  و منی ازم خارج نشد
  تفسیرش چیه؟

 5. باسلام
  خیلی خوبه
  من درخواب دیدم بادختر کوچک که مثل دختر خودمه رابطه نامشروع دارم وبعضی مواقع شخص دیگری میشد نمی دونم تعبیرش چیه
  راهنمایی میخواستم
  باتشکر

 6. null
  با سلام
  من تو خواب دیدم که یکی از دوستای صمیمیم با یکی از دوستام دارن با هم رابطه جنسی برقرار می کنن و من اونجارو ترک میکنم اما بعدا که میام دوستم با عصبانیت شروع به تراشیدن موی سر من با تیغ میشه تعبیر این خواب چیه؟
  چند روز قبلشم اون دوسته صمیمیم دیده بود که چند نفری دارن با من جماع میکنن.

  • سلام من خواب دیدم شوهرم با هم اتاقی هاش عکس های کاملا لخت گرفتن و هیچ خجالتی هم نمیکشی از این کارش. تو یکی از این عکسا دیدم همسرم با یکی نزدیکی کرده(متاسفانه از پشت).خیلی ناراحت شدم تو خواب. وقتی پرسیدم که کیه.گفت خواهرمه!!از شدت ناراحتی تو خواب با هردو دستم تو صورتم میزدم که یه هو از خواب بیدار شدم.اونقد ناراحت بودم که خواستم شوهرمو از خواب بیدار کنم و باهاش دعوا کنم….لطفا زودتر تعبیر خواب منو بگین بیزحمت

 7. null
  سلام خسته نباشید
  من فردی ۱۹ ساله هستم که خیلی کم خواب میبینم ولی وقتی خواب میبینم اکثرش طی چند روز تعبیر میشه
  دیشب دوروبره ساعتای ۵ صبح در خواب دیدم که با یکی از دوستام که قیافش یادم نمیاد رفتیم به نونوایی سر کوچه و نصف شب قبل از اینکه شاطره مغازه رو باز کنه وارد مغازه شدیم و شروع به درست کردن خمیر کردیم و اونارو برای پختن آماده میکردیم(تکه های خمیر به صورت چروک چروک بودن و احساس کردم که کهنه هستن)
  بعد از مدتی شاطر وقتی اومد مغازه رو باز کنه دید که ما بدون اجازه داخل مغازه هستیم و با این که فهمید ما میخواستیم کمک بهش بکنیم و نیت بدی نداشتیم عصبانی شد و ادعا میکرد که ما خمیر هارا خراب کرده ایم و او باید از اول اون هارو درست کنه و داد و بیداد کرد و چند سیلی محکم به من زد که من در آن لحظه بیدار شدم و …
  بعد از اینکه بیدار شدم خیلی ترسیدم و با خودم گفتم که ما چرا باید تو نون وایی باشیم و این چه تعبیری میتونه داشته باشه
  ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگین

 8. سلام خواهش میکنم جواب منو بده
  من از بچگی سختی زیاد کشیدم شاید یه جورایی دیونه شدم باشم ولی به خودم ایمان دارم من از چهارده سالگی به طور شدید خود ارضایی میکردم طوری که حتی روزی ۵ بار اصلا جنبه ی هیچ صحبت کردنی با دختری رو ندارم من چند وقته پیش به خواهرم پیشنهاد رابطه دادم از خجالت مردم به خدا خدا کمکم کرد تا تونستم قضیه رو درستش کنم از اون روز آبروم رفته من همش دارم تو خواب می بینم با خواهرم رابطه دارم بابا دارم عداب میکشم این تعبیرش چیه دارم دیونه میشم صلواتم که میفرستم بازم می بینم ترو خدا یه راهی بگو یه چیزی بگو اصلا این چیه اگه میشه یه جوابی بده کمکم کن ایمیلم ندارم هیمن جا جوابمو بده دمت گرم موفف باشی…

  • دوست عزیز، شما دچار بیش فعالی جنسی هستید. برای رفع این مشکل باید به کلینیک جنسی بروید. اگر در گوگل سرچ کنید یا به نزد یک مشاور بروید می تواند شما را به مسیر درست راهنمایی کند. البته خواب ارتباط جنسی با خواهر، معمولا بازتاب تصویرسازی های ذهنی خود فرد است. این که می خواهد در محیطی که موثر است، به چیزی دست یابد که مجاز به آن نیست. برای مثال، رئیس بانک است و بعد برای خودش و اطرافیانش وام های آنچنانی ردیف می کند. در رابطه با شما بگویم، چنانچه کنترل ذهنی تان را گسترش دهید و جلوی فکرهای نادرست را بگیرید، شدت مشکلات کاهش می یابد. کمی سخت است، اما تمرین که کنید همه چیز شدنی است. اگر می بینید، قادر نیستید به تنهایی از پس مشکل بر بیایید، همان طور که گفتم، به کلینیک جنسی و متخصص بیش فعالی مراجعه کنید، مسئله حل شدنی است. این هم که اشتباهی کرده اید را مرتب به سرخودتان نکوبید. دنیا محل اشتباه و یادگیری است. بزرگترین گناه این است که کاری بکنیم و بعد ادعایمان بشود که حق انجام آن را داشته ایم. وگرنه خدایی که من می شناسم، از بدترین گناه ها می گذرد. پذیرش اشتباه، توبه و سپس خود را بخشیدن، هنر بندگان خداست.
   خوابهایتان را نیز می توانید در محل ارسال خواب بفرستید. امتیاز لازم را که کسب کرد، تفسیر می شود.

 9. به نظر من هر چند که این خواهر و برادر اشتباه بزرگی کردن ولی مقصر این عمل بیشتر خانواده اونهاست که نتونسته فرزندان خودش رو آنگونه که باید تربیت کنه